Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tehetném érdekesebbé...

Hogyan tehetném érdekesebbé az életem, vagy milyen hobbit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem naplót írni, és ez vezetett arra a felismerésre, hogy teljesen unalmas az életem :D

olyan szakon vagyok az egyetemen, ahol a szorgalmi időszak alatt nincs túl sok dolgunk, persze már tanulgatok a vizsgákra előre, de ez sem vesz el sok időt. Főleg a délelőttjeim üresek, kevés órám van, az is olyan, hogy alig vagyunk bent és rögtön hazamegyünk utána, szóval nem igazán tudok csoporttársakkal időt tölteni. (Barátaim azért vannak máshonnan, de jó lenne új embereket megismerni). Dolgozom is délutánonként, sportolok (nem versenyszerűen, arra sajnos nincs lehetőségem most, így csak heti 2 alkalmat jelent ez), meg itthon regényt írok, de arról nem szívesen mesélek másoknak. Így hát nem sok érdekes dolog van az életemben, és nagyon úgy érzem, hogy elpazarlom az egyetemista éveimet


A lényeg: milyen új szokásokkal/hobbikkal lehetnék érdekesebb? Lehet egyéni is, de annak is örülnék, ha új embereket ismerhetnék meg vele. Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. nov. 14. 07:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem budapesti vagyok :) de köszönöm azért!
2018. nov. 15. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!