Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy idegen megkérne (pl....

Ha egy idegen megkérne (pl. kormányhivatalban) hogy tanúként írj alá valamilyen szerződést, megtennéd?

Figyelt kérdés
Ma bementem a kormányhivatalba ügyet intézni, és amíg várakoztam, több ember is megkért, hogy írjak alá valamilyen dokumentumot, mert két tanú aláírása szükséges a szerződés megkötéséhez. Habár kissé kellemetlen volt, megtagadtam az aláírást, mert valószínű nem lenne semmilyen következménye, mégsem szeretnék amiatt nyugtalankodni, esetleg mi van, ha mégis, nem vagyok annyira jártas ezügyben... Szerintetek bunkóság nem segíteni egy idegennek és aláírni a papírjaikat?
2018. nov. 14. 17:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha tudja hogy kotelezo a ket tanu akkor igen is vigyen magaval meg ket embert, anyjat, testveret, rokont, havert, barkit. Csak talal meg ket embert aki elmegy veluk. Nem idegeneket kell zaklatni ilyesmivel. Elore kene gondolkodni.
2018. nov. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!