Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyanok, akik túl...

Vannak még olyanok, akik túl lassúak másokhoz képest?

Figyelt kérdés

Sajnos én és az idő nem nagyon vagyunk kibékülve.

Mondhatni túl lassú vagyok,vagy túl alacsony az energiaszintem,és ne,m bírom a rohanást.


Na,akkor részletezem.

Nálam pl egy borotválkozás 20 perc,másoknak 10 perc.

Zuhanyzás szintén vagy 20 perc.


Anyám fele annyi idő alatt elmosogat,mint én,igaz nem is olyan alaposan.

Múltkor képes voltam 2 órán át keresztül csak a gáztűzhelyet takarítani.

Az egyetemen sokkal több időt fordítottam tanulásra,mint mások.2-3szor annyit.


Egyszerűen én nem bírom a kapkodást.Szeretem kényelmes lenni,vagy túlzottan alacsony az enerigiaszintem.


Más is van így ezzel?


2018. nov. 15. 01:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont a fordítottja áll fenn, mindenki lassúnak tűnik hozzám képest, de egyébként én vagyok a túl gyors, ezt tudom magamról. Baromi gyorsan jár az agyam, így gyorsan is beszélek (főleg, ha beleélem magam a témába), gyorsan járok, gyorsan mozgok, gyorsan eszek, gyorsan döntök mindenben.. Van, hogy rám szólnak a normális, emberi tempóval rendelkező barátaim, hogy ugyan hová sietek, pedig nem sietek, nekem valahogy ez a természetes :) Mondjuk engem nem zavar, ha másnak lassabb a tempója, egyetlen szituációban szoktam kisebb idegbajt kapni, amikor csigalassan sétálnak előttem az utcán és nem hagynak helyet, hogy kikerüljem őket :D
2018. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nálam ilyesmivel nincs gond,hogy időre nem érek oda valahová.

Pont az a baj,hogy ez egyfajta görcsösséget okoz,ennek megfelelni.


Valaki írta,hogy 3 perc alatt lezuhanyozik,nekem 5 perc csak az még megtörölközöm.

2018. nov. 15. 23:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ezen görcsölni, nyugalom, nyugodj meg, én is lassú vagyok és mostmár el fogadtam magamat, mostmár olyan nyugott vagyok hogy a fõnök és senki más sem tud fel idegesíteni azon hogy lassú vagyok, én rá kérdeztem a szüleimnél hogy volt e valaki ilyen lassú a családban és ki derült hogy az édesapám az, de mondjuk már régebben is néha észleltem, igazából meg lehet fürdeni 3 perc alatt is jó nem elõre de egy idõ után igen, tapasztalat alapján mondom, például mikor munkába megyek elég lassan készülök el férfi létemre, de amikor el aludtam és kevés idõm volt el kezdtem sietni, kapkodni ki hogyan érzi és sikerült 3 perc alatt meg fürdenem, igaz mivel lassabb vagyok ezért nekem ez gyorsnak tünt és azért éreztem is hogy kapkodok másnak ez nem az de nekem az.

Sose értettem azokat akik sietnek, kapkodnak valakik végkimerülésig,szoktak ezért csesztetni a munkahelyen de az elõzõn is csesztettek ezért is jöttem el onnan, nem való nekem ez a gyors világ, sok embert sem szeretem, el kéne mennem valahova és csinálni egy kis tanyát és akkor ott úgy dolgozok ahogy akarok, magam fõnöke leszek és akkor pihenek ha akarok, senki se szól be hogy lassú vagyok, plusz legalább magamnak termelem az ételt így legalább tudom hogy mibõl készül.

Inkább el megyek sofõrnek ott legalább nem csesztetnek és nem is kell túl sok emberrel beszélnem, csak elõtte meg tanulom a nyelvet és már megyek is, gürizek, utazok aztán lassan össze szedem a pénzt és jöhet a tanyasi nyugodt élet,nagyon el kalandoztam :-D

2018. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!