Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenem megvan, de mégis...

Mindenem megvan, de mégis egyre rosszabb?

Figyelt kérdés

Nem minden, de a reálisan az élettől elvárható dolgokat elértem. Van diplomám, biztos és kényelmes állásom, van egy kissebb lakásom, évekkel ezelött letudtam a diákhitelemet, vettem egy aránylag szép autót, gyönyörű és csodálatos párom van, van elég pénzem és szabadidőm hogy a hobbimmal is foglalkozhassak, a bevásárlások kényelmetlenségeitől eltekintve semmi problémámnak nem kéne lennie. Mégis egyre inkább azt érzem hogy nincs energiám, minden lefáraszt vagy kiborít és már nem érdekel semmi.

Régen sokkoltak a szörnyűségek, örültem az apróságoknak, izgultam a másnapi apró dolgokon. Most meg már semmi se hoz lázba. Nem érdekel semmi, nem vágyok semmire és nem is aggódok semmin. A párommal való szexuális együttlét se vonz. Attól az egytől tartok hogy észreveszi és elhagy. De az is max rosszúl esne, nem viselne meg.


És ez napról napra rosszabb. Van olyan hogy ki se kelek hétvégén az ágyból. Aludni se akarok, de semmittenni se akarok.


Nem is tudom már mit akarok. Megvan mindenem amire valaha is vágytam. De átverés az élet. Attól hogy pipálod az elvárt dolgokat nem leszel boldogabb. Csak egy nap úgy ébredsz fel hogy nem vagy többé fiatal, és már nem is leszel. Hogy tudod hogy valami neked kimaradt és ez nem oké. De nem tudod hogy mi, hol és mikor.


2018. nov. 15. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan így voltam vele én is, sokáig ezt éreztem,igaz nekem nincs barátnõm és nincs kocsi stb.. de megértelek, mikor a jogsit vagy az érettségit csináltam akkor is ezt éreztem.

Igazából arra jöttem rá hogy nincs ami motiváljon, amiért érdemes lenne fel kelnem,de egyszer csak vagy is 2 hete azt mondtam magamnak ebbõl elég, ennek semmi értelem, ezért el kezdtem célokat ki tûznék magam elé, amiért van értelme fel kelni, kisebb-nagyobb dolgokat szervezni hétvégére például szeretek sétálni kint a természetben, kirándulni, most pedig el kezdtem recepteket nézegetni,sütni és fõzni kezdtem igaz még a könyebb ételeknél tartok de majd lassan jöhetnek a nehezebbek is,futni és tornászni is el kezdtem majd néha úszni is járni fogok, nyelvet is el kezdtem tanulni, szeretném be utazni magyarországot majd európát és így tovább, természetesen szeretnék egy olyan nõt is találni aki pozitív és kedves, jelenleg ezek motiválnak.

Azt gondolom hogy bele fásultál a mimden napokba, monoton az egész, csinálj valami új dolgot próbálj ki, utazz, nem muszály külföldre menni, az országon belül is vannak szép helyek, tanulj meg valamilyen nyelven lehet több is én elõször németül majd angolul és spanyolul fogok megtanulni.

Elõzõ nap, készítsd el a dolgaidat holnapra, kaja, ruha stb.. és találd ki mit is szeretnél csinálni másnap délután?

Reggel kicsit tornázz.

Munka után ha haza mész aludj 1 órát legalább, jót tesz a délutáni alvás, ezekután tusolj le,mosd meg az arcodat langyos vagy hideg vízzel, sétálj vagy kocogj, fuss a szabadba 60-30 percet, jót fog tenni a friss levegõ ezekután csinálj valami hasznos dolgot számodra.

Sok sikert és kitartást, ha véletlenül kérdésed lenne vagy egy kis motiváció kéne nyugodtan írj, szívesen segítek.

2018. nov. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt az allapotot nevezzuk kiegesnek.

Valtoztass valamit az eletedben, mert az unalom felemeszt. Ha kizokkennel folyton a komfortzonadbol, mint pl en, nem nyavajognal, hanem orulnel ha lenne 1-2 nyugisabb napod! ;D

2018. nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!