Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő azt mondja, hogy...

Ha egy nő azt mondja, hogy zaklatták, azt miért hiszi el automatikusan szinte mindenki?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót, amiben a nő részeg volt, és belekötött a metrón egy férfibe, aki hozzá sem nyúlt, csak már idegesen közölte vele, hogy hagyja békén. Erre a nő a kijövő rendőröknek azt mondta, hogy a férfi szexuálisan zaklatta őt.

Erre a kamera meg tanúk ellenére a férfit bevitték 1 napra kihallgatni és ellenőrizni, a nő szabadon elmehetett!


De több ilyen esetet olvastam, hogy a nő szimplán bosszúból feljelentett valakit szexuális zaklatásért, holott az illető hozzá sem nyúlt a nőhöz, de a férfi mindjárt el lett könyvelve szexuális zaklatóként, és a rendőrség is bevitte.

Nem az igazi, bizonyítható zaklatásról beszélek, mert az megint más!


Ha egy nő szimplán kijelenti valakiről, hogy XY szexuálisan zaklatta őt, az miért megkérdőjelezhetetlen igazság?


Vagy csak én nem értek ezzel egyet? Ti mit gondoltok az ilyen esetekről?



2018. nov. 16. 07:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ugye milyen gaz, mikor valaki farkast kialt, pedig nincs? Az ilyen emberek miatt gaz, ha valakit tenyleg veszely fenyeget.
2018. nov. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes mert a másik oldalról meg mennyien vannak akiknek pedig nem hisznek mert biztos hogy azért volt mert kihívóan öltözködött.
2018. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Kettes erdekes az is, hogy senki nem kerdezte a masik oldallal mi van, de te mar rogton mutogatsz vissza.
2018. nov. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Amugy kerdezo igen ez tenyleg igy van. Szanalmas hogy a ferfiak megitelese mennyivel rosszabb... koszonheto az idiota femifruskaknak
2018. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra akartam rámutatni hogy az egész igazságtalan. Én is elítélem az ilyen nőket, nem kell egyből ugrani valamire magyarázat nélkül.
2018. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg így van sajnos. Te viszont feljelentheted rágalmazásért. Ő vádolt, és a magyar jogrendszerben tudtommal a vádnak kell bizonyítania.
2018. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Mert mar a nok korul forog a vilag, nagyon regen valoban el voltak nyomva most mar nem. Most mar inkabb a ferfiak vannak elnyomva. Egy no pl konnyebben kap munkat vagy barmit. Na mindegy engem vadolnanak ilyenel fogadnek egy jo ugyvedet aztan en jelentenem fel a not ragalmazasert aztan mikor kiderult hogy hazudik raveretnek minden koltseget. Velem nem jarna jol.
2018. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
A ti vilagotokban a nemek elnyomjak egymast? De gáz! Nem lehet, hogy társaságot kéne vàltani? ;D
2018. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszik el automatikusan. És egy eset alapján nem vonnék le általános következtetéseket. De szerencsére ebben az esetben is kiderült gyorsan az igazság.

Egyébként ez magyar eset volt? Mert én is láttam valami hasonló videót, bár az nem pont így történt, viszont az USA-ban készült. Ott meg sok minden megtörténik. Sok doku filmet láttam ártatlanul elítélt emberekről, akik hosszú éveket töltöttek börtönben, nem zaklatásért.

Szóval én nem emelném ki a zaklatást, minden ügy kapcsán előfordulhat, hogy az igazságszolgáltatás nem jól működik.

2018. nov. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Lehet van 1-2 ilyen eset,de túlnyomó részt igenis történik zaklatás.Én pontosan ez miatt tartottam titokban éveken keresztül,hogy 2x megerőszakoltak.Az elsőt próbáltam elmondani,akkor még iskolába jártam,nem hitt nekem a tanító,sőt még anyám se,azt akarták kihozni ebből hogy biztos én voltam a hibás.Másodikat csak anyámnak mondtam el,ugyanúgy nem hitte el,meg jobb nem elmenni a rendőrségre duma.Egy dolog vígasztal,amit később tudtam meg,az egyik börtönbe került,a másik teljesen lezüllött és nem ép pszichésen már.Normális nő ilyet nem talál ki,általában csak a zizik akarnak így bosszút állni.
2018. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!