Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik eldobálják a csikkeket...

Akik eldobálják a csikkeket miért nem érzik gáznak?

Figyelt kérdés
Vagy a szemetet, bármit. Azt látom, hogy olyan természetességgel szemetelnek az emberek az utcán, hogy az valami félelmetes. (Úgy, hogy legtöbbször ott van mellettük fél méterre a kuka, de ha nem is lenne, akkor gáz.)
2018. nov. 16. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 Hát akkor a kérdés is értelmetlen, hiszen a csikket a hamutartóban nyomják el és a kukába dobják (legalábbis kellene).
2018. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a táskàm sokszor tele van szeméttel, mert ha nincs kuka a közelemben, akkor bevàgom a tàskàba a kidonandó cuccot :D otthon meg elfelejtem kidobni..


Ez nagyon megmaradt nekem: még régebben volt, mentem a buszhoz, közben kifújtam az orrom és a taknyos zsebkendőt eldobtam.. nem volt senki az utcában, nem látott senki, mégis hihetetlenül lelkiismeret furdalásom lett.. vissza mentem és inkább felvettem a zsepit. Egyszerűen nem is illet a képbe, a látványba, elrondította az az egyetlen zsebkendő az egész utca képét.. tudom furán hangzik :D de na, én is fura vagyok.


Volt, hogy vittem valakit A-ból B-be autóval és valami szemetet csak úgy kidobott az ablakon.. nézek rá.. mondom mégegyszer kidobsz valamit, letöröm a kezed :D másik ismerősömre időben sikerült rászólnom, már dobta volna mi a szemetet.. mondtam, hogy hagyja nyugodtan a kocsiban majd kidobom, megférünk mellette (csokispapír volt)..

2018. nov. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!