Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy rosszul érzem...

Normális hogy rosszul érzem magam azért mert ki mertem állni magamért?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim közül páran minden ok nélkül elkezdtek engem betámadni (szóban) és kibeszélni valamint mindig csak a hibáimon nevetni és alapból nem vagyok a vitatkozós fajta. Általában az ilyenek vagy nem érdekelnek vagy tudomást veszek ezekről de hagyom annyiban.

Ma viszont nem voltam kapó erre ezért visszafogottan és higgadtan de azért határozottan kiosztottam őket és abban a pillanatban még örültem mert végre nem hagytam hogy csak úgy szórakozzanak velem de most már aggaszt. Elkezdtem magam rosszul érezni amiatt mert meg mertem védeni magam. Lehet hagynom kellett volna az egészet. Ez normális egyáltalán?


2018. nov. 17. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy miért érzed magad rosszul, talán azt gondolod, hogy az a társadalom elvárása, hogy kerülni kell a konfliktust, pedig nem: nagyonis jól tetted, hogy kiálltál magadért, ezzel veszed elejét a további piszkálásoknak. Akit erősnek éreznek, abba nem kötnek bele, az már nem buli, még a végén ők húzzák a rövidebbet!
2018. nov. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nehogy rosszul érezd magad. Állj ki magadért. Valóban, akin látják, hogy ő bizony meg fogja védeni magát, arról lekopnak, mert nem vagy jó áldozat.
2018. nov. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért érzed magad rosszul, mert túlságosan arra koncentrálsz: "mit gondolhatnak rólam most, hogy megvédtem magam, jól kiosztottam őket, hátha megbántódtak"...

Ez is lehet mögötte meg amit fentebb írtak, az is.

2018. nov. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ez igaz hogy tényleg nagyon sokat foglalkozom azzal hogy most mit gondolhatnak szóval lehet tényleg emiatt van. Nagyon nem szeretem a konfliktusokat.


Ettől függetlenül köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 17. 08:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen hagynod kellett volna, hogy alázzanak. Ez a normális.
2018. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.Ilyenkor egy társadalmi elvárásnak akar megfelelni az ember túlzó mértékben.ha jó kisfiú,jó kislány vagy,megsimogatják a fejed.Ez tetszik,kellemes,kényelmes.Ha kilépsz ebből a szerepből,kockáztatod,hogy csúnyán néznek rád.Ki kell lépned a komfort zónádból,ez nemkívánatos hideg zuhany.A piszkálódók persze igyekeznek meggyőzni,hogy te vagy a hülye,és ezt könnyű benyalni,de ha befelé figyelsz,tudni fogod,hogy ha csak szívatni akarnak.
2018. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: az életben mindig lesznek konfliktusok, ezt sajnos nem lehet megúszni.

Nem lehet mindig mindenkinek megfelelni, sőt, ha mindenkinek mindig meg akar felelni az ember, akkor igazából senkinek sem tud és önmagát veszti el.

2018. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen!



(((hülye kérdésre hülye válasz)))

2018. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy az életben mindigis lesznek konfliktusok és ezeket sokszor nem lehet kikerülni sajnos...


És igen most így reggelre jobban belegondolva tényleg butaság ezen rágódnom mert ha nem állok ki én saját magamért akkor ki fog?


Köszönöm a visszajelzéseket. Mindenki fel lett pontozva!

2018. nov. 17. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!