Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Olyan rosszul...

Mit csináljak? Olyan rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés
Ma utaztam a helyi buszon,ami eléggé tömve volt. Ültem,mert kissé rosszul voltam és melegem volt. Aztán megláttam egy terhes nőt,ő sztem még rosszabbul lehetett nyilván,ezért átadtam neki a helyemet. Hálás volt,megköszönte stb.. De egy öregasszony is kinézte magának a helyet( ő vhol a hátam mögött állhatott,nem láttam) és miután látta,hogy átadtam vki másnak elkezdett kissé hangosabban beszélni velem,hogy milyen bunkó vagyok,neveletlen ,hogy nem neki adom át a helyem,nem ő ülhet le,ő öreg,mit képzelek stb,ő rájuk senki nincs tekintettel.. Én csak lestem ,nem is tudtam mit szólni erre,de aztán szerencsére valaki utána szállt le nemkésőbb igy a kedves nénike letudott ülni... Tényleg ennyire nagy baj ha terhes nőnek adom át a helyet nem egy öregnek? Olyan megalázó volt ahogy leégetett a buszon... :((( 23L
2018. aug. 22. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
aha... de ezt ugye csak kitaláltad? mert nem létezik olyan néni, aki terhesre meg ilyen helyzetre ilyet mondana. Nem baj, szerintünk is uborkaszezon van, kell egy kis sokkoló téma 23l-től
2018. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert sztem egy terhes nő nagyobb veszélyben van a buszon,ráadásul melegben,mint egy öreg... De a vicc tényleg az volt hogy én a nénit nem is láttam. Pedig néha hátranézegettem ,lehet azthitte hogy én őt észrevettem amíg ültem,pedig nem....
2018. aug. 22. 18:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem.találtam ki.....
2018. aug. 22. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

az öregek sem szentek, meg ha nem volt 8. havi terhes akkor nem is fogta fel, hogy terhes az illető..

jót akartál, nem? sőt..

2018. aug. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Azt senkiről nem tudhatod, kinek van nagyobb szüksége a helyre. Én gyógyíthatatlan beteg vagyok. Nem adom át egy terhes nőnek a helyem, mert én is akármikor lehetek gyengén.

Az öregasszony most így járt.

2018. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez simán elképzelhető hogy megtörtént, valami elképesztő, hogy sok idős mit meg nem enged magának. Annyira szemtelenek sokszor, hogy rossz nézni. A mai tizenéveseken túltesznek sokszorosan. Természetesen bőven nem mindegyikük, de jóval több, mint mondjuk 10 évvel ezelőtt.
2018. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Arról nem is írok,hogy hány ember segít leemelni a babakocsimat a buszról.kb nulla...inkább előttem lenyomulnak,köztük a sok öreg..

De azért a banyaszekér az mehet át mindenki lábán.

2018. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, és az a fiatal mit tegyen, akiről bokasérülés miatt nem veszik észre és nem értik, miért sántítva bír csak menni és alig, miért van rosszul?

Mert agyonra verték és mert d o l g o z o t t, és álmatlanságban is szenved. Nem tudom, miért és már régóta, ha kimegyek az utcára - rosszul vagyok. Nagyon rosszul esik, amit csinálnak velem, velünk az emberek.

2021. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!