Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 évesen teljesen csőd lett...

23 évesen teljesen csőd lett az életem. Hogy tudnék kitörni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 17. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol akadtál el?
2018. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írd meg magánban, nagy vonalakban. Hátha tudok pár hasznos dolgot írni válaszként.
2018. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve munkanélküli vagyok, kibuktam az egyetemről, és egy kis faluban tengetem az életem a szobában. Totál csőd.
2018. nov. 17. 19:16
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tűnik túl bonyolultnak, munkát kell keresned. Mivel a faluban valószínűleg nincs, így költöznöd kell, a városokban munkaerőhiány van. Tehát első lépésként össze kell spórolnod annyit, ami egy albérlet kauciójára elég valamelyik közeli nagyvárosban. Ez azért nem lehetetlen. Ha ez megvan, akkor keress munkát és bérelj egy kis lakást, és már sínen is vagy. Ha reménytelen a költözéshez szükséges 100-150 ezer forint előteremtése is, akkor olyan munkát keress ahol szállást is biztosítanak, ilyen is van, ugródeszkának jo lesz. Lényeg hogy menj oda ahol munka van, ne a faluban sajnáld magad, mert abból tényleg nem lesz semmi.
2018. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Linkeljek munkahelyeket?
2018. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó.


És miből spórolok össze, ha 0Ft a bevételem?


Én is tudom, hogy költözéshez kellene kezdőtőke de sehova se vesznek fel a környéken.

Ennyit a nagy munkaerőhiányról. Mese az egész. 10 cégből 9 vissza se jelet, nem hogy alkalmazna.

2018. nov. 17. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ennyit a nagy munkaerőhiányról."

Igen, igazad van, azokon a területeken, ahová nem kell semmilyen végzettség, ott tényleg nincs munkaerőhiány. A munkaerőhiány azokon a területeken jelentkezik, ami végzettséget, diplomát igényel - informatikai, mérnöki, tanári és ehhez hasonló szakok, szakmunkások, mesteremberek stb.


Be kellett volna fejezned az egyetemet.

2018. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Munkaügyibe elmész és regisztráltatod magad, mint munkanélküli és álláskereső.

Majd az első jobb képzésre jelentkezel is(közeli városokba is lehet)

Válassz valami szakképzést, pl.: Burkoló, festő, stb.



A képzés ideje alatt jár az a havi 50-60e Ft. S fél év alatt lezavarják.


Majd ha megvan a papír, akkor lehet menni dolgozni. Tuti találni fogsz szakmunkásként állást.

2018. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Van egy barátom akinek még 8.osztálya se nincs és havi 400€ keres, Szerbiába ez jó pénz.

Hétvégék szabadok.


Nem minden a diploma, csak dolgozni kell.

Lehet lepontozni.

2018. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!