Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne legyek "needy"?...

Hogyan ne legyek "needy"? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

Magyarul a needy, az talán a ragaszkodót jelenti, de nem vagyok benne biztos.

Ez a ragaszkodás, már kicsit beteges, kezdem azt hinni, hogy tényleg szeretethiányos vagyok.


Előző kapcsolataimból adódóan lehet, talán: én iszonyatosan szerelmes voltam belé és csak egyet szerettem volna igazán, hogy ő is szeressen, de ez nem így történt, úgy hogy talán ezért, ez már 2x is megtörtént.

De barátságokba is tapasztalom, hogy olyan barátaim vannak akik, amúgy nem igaz barátok, sérültek(egoisták, beképzeltek, feltűnési viszketegségben szenvednek stb.), akiknek csak azért vagyok jó, hogy az egojukat fényezzem.


(pl.: amire büszke is lehetek, van egy sport, amibe kétszeres magyar bajnok vagyok, elvittem egy ilyen "barátomat" és élvezte szerintem, de amikor összefutottunk ismerősökkel, akkor nekik a jelenlétébe azt mesélte, hogy én vagyok ott a legszarabb és a legbénább, de amúgy ez a srác egyik eredményemért se tudott volna annyit mondani, hogy grat. Szerencsére már megszakadt a kapcsolatunk.)



Mit tudok ezzel csinálni, hogy változzak meg?


Nyilván lelki baj az, hogy szeretethiányom van.



2018. nov. 18. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha nőnemű vagy, akkor annyit tudok tenni, hogy megszeretgetlek. ;-)
2018. nov. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom, szóval írok ide valamit, hátha jön egy értelmes válasz. :D
2018. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
16f #1 nem szep dolog kihasznalni az embereket
2018. nov. 18. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!