Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én voltam ilyen csacsi a...

Csak én voltam ilyen csacsi a kilencvenes években kisgyerekként vagy Ti is féltetek idegen számokat felhívni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen, ha megkértek, hogy ezt a számot hívjam fel ezt vagy azt megkérdezni vagy egy osztálytársnőmet először hívtam, 7 és 12 éves korom között emlékszem, rettegtem.


Egyszer kb 8 éves koromban felhivatták velem a rádiót, hogy milyen cuki, hogy dalt kérek és mondta a család, hogy azt hitték, elájulok hívás közben. :D


Csak én voltam ilyen gyerek vagy más is hasonlóan rettegett kimenő hívás indításakor?



2018. nov. 18. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves koromban sem mertem.
2018. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam időnként még most is "blokkolás" van, ha idegeneket kell felhívjak. Pedig gyakorlatilag a munkám alapja hogy telefonálok...
2018. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok és még mindig félek telefonálni.
2018. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló volt abban az időszakomban is, de ma is bejönnek ilyen dolgok, ezért is szeretek jobban személyesen kommunikálni.
2018. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség nem szeret ismeretleneket felhívni. Én még most felnőttként sem, pedig munka miatt viszonylag gyakran kell. Meg állandóan kérnek hogy tegezzed őket, és akkor próbálj meg 50+ embereket akiket nem is ismersz tegezni :D
2018. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is féltem ettől aztán egyszer csak munkanélküli lettem, elfogyott a pénzem és felvettek egy telefonos ügyfélszolgálatra.

kvára nem akartam, de a túlélés nagy úr.

így hàt ez a fóbiám el is tűnt

2019. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az nem megy, amikor engem hívnak! Látom a telefon kijelzőét, hallom, hogy rezeg, és összerándul a gyomrom és sokkos állapotban bámulom a kijelzőt... Olyankor megszűnik létezni a külvilág...
2021. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!