Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktatok csinálni,...

Mit szoktatok csinálni, amikor órák munkája veszik kárba a saját hülyeségetek miatt?

Figyelt kérdés
Hogy büntetitek meg magatok?

2018. nov. 19. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nyelni kell egyet és tanulni az esetbõl. A kudarcok sokszor még elõre is viszik az (okos) embert.
2018. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Káromkodok egyet és elölről kezdem, figyelmesebben.
2018. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek főzni egy teát. Mire megiszom megnyugszom. Nem értem, miért kellene magamat büntetni? Már így is kiszúrtam saját magammal...
2018. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sehogy nem büntetem meg magam. Az élet hosszú. Rengeteg lehetőségem lesz még jobban csinálni.


18/f

2018. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hármas jól mondja, már az elég büntetés, hogy kezdhetem elölről, amit elcsesztem. Meg az idő, amíg az első sokkhatás után kimérgelődöm magam.
2018. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szokásom magam büntetni.


Az egész munkám valahol ebből áll, hogy folyamatosan új dolgokkal állok szemben és próbálom őket megoldani, átnézni. Legtöbbször végig csinálom 2-3 módon mire rájövök, mi az egyszerű de nagyszerű megoldás, mitől lesz átlátható amit csinálok.


Az változó hogyan reagálom le. Van amikor a világot végigszidom és elmegyek haza korábban. Van amikor meg két szusszanás és kezdem nyugodtan elölről.


Nem mindegy az sem, hogy az egész megoldást, metódust kell átgondoljam, újra értelmezzem. Vagy csak bezártam egy el nem mentett költségvetést mentés nélkül. Előbbire jobb rápihenni, hagyni csendben forogni az agyat. Második esetben meg jobb hamar újrakezdeni és emlékezetből újracsinálni mindent míg friss.

2018. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szitkozódom egy sort és kezdem előlről, ha fontos. Ha nem, néha hagyom a pcsba az egészet. Miért kéne büntetnem magam, mi vagyok én, fakír? :D
2018. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őrjöngök, amivel a környezetemet is hergelem, sajnos.
2018. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!