Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Történt már ilyesmi veletek,...

Történt már ilyesmi veletek, hogy a saját lustaságotok, hülyeségetek miatt szívtátok meg így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon lusta vagyok, meg is buktam idén. De ez nem a képességeimmel van összefüggésben, csak annyira nem érdekelnek a dolgok.

Így itthon nem is merek sehova elkérezkedni, pedig elengednének ide-oda, de nem vagyok azért ennyire pofátlan. Most is mehettem volna két haverommal valahova egy hétre, de meg sem mertem kérdezni itthon, ők meg persze bosszankodnak emiatt. Meg akárhova megyek, mindig az van a fejemben, hogy nem érdemlem én ezt meg, mert nem tettem érte semmit. :( 18/F



2012. dec. 29. 00:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos időnként előfordul! Elég komoly határidőről is lecsúsztam már, de valahogy általában szerencsém van. Ilyenkor persze mindig megfogadom hogy most már ott leszek fejben de nem mindig sikerül.
2012. dec. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi gáz még hosszú az élet majd máskor jót bulizol ennyi!
2013. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!