Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Személyiségemen lehet változta...

Személyiségemen lehet változtatni?

Figyelt kérdés

Édasanyám javasolta ezt az oldalt.

Így hát hozzátok fordulok "tanácsokért".


Akkor kezdem is.


19 éves átlagos srác vagyok. A koromhoz képest elég fiatal vagyok, sokan elnéznek 15 évesnek is.

Na de ez nem is zavar.


Édesanyám szerint a személyiségemmel sok gondom lesz még az életben.


Nem vagyok egy jó ember se rossz. Nem tettem se jót se rosszat az életben és nem is tervezek.

Az emberek többségét bosszantónak találom sőt még a családom is bosszantó.


Nem nagyon szeretek semmit sem. Magamat szeretem de nem vagyok egy önimádó péniszkalap


Nincsennek céljaim se álmaim amit elszeretnék érni az életben.

Nincsennek hobbiaim se. Próbáltam ezt azt de egy hónapnál tovább nem tartott. A sport nem az én világom. Az online világot sem szeretem. A filmek végett használok csak.

Alkoholt sem szeretem, értelmetlen és pénzkidobás számomra.

Cigarettát sem próbáltam ki, "nem etetem a rákot".


Nincsennek barátaim de nem is bánom, mert szar vagyok barátnak.

De barátnőim voltak, bár a legtöbbnél megbántam, hogy összejöttem velük. Idegesített a féltékenykedésük. Nem nekem való a kapcsolat.


Nem látom értelmét az életnek de a halálnak sem.

Ne értsétek félre nem akarok meghalni.


Nem akarok maradandót alkotni az életben. Csak leakarom élni a maradék életemet nyugodtan. Jelenleg egy városba élek és tanulom a nyelvet, hogy tudjak munkát találni bár nem értem, hogy a munkához minek a nyelvtudás. Dolgoztam az életemben, mivel faluból költöztem a városba. Így megtanultam a földművelés mesterségét.


Nyugodt természetem van, nehezen tudnak felidegesíteni.

Számomra nem létezik szép és csúnya, ezek mind közönbössek számomra.

Minden múlandó.

Számomra az ünnepek és a születésnapok egyformák. Egyszerű napok semmi különleges nincs bennük.SENKI SE VEGYE MAGÁRA EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM.

Nem szeretem az évszakokat, unalmassak és bosszantóak, hogy váltogassák egymást.

A viharokat és az esőt szeretem, mikor minden besötétedik vagy beszürkűl.


Pszichológushoz jártam, de neki is megmondtam, hogy nem vagyok bolond és nincs szükségem segítségre. Én látom az élet rossz oldalát is. Ez vagyok én és ezzel mi a baj?

Nem is járok hozzá, párszor felhív és megkérdi hogy vagyok? Ennyi.


Én jól érzem magam így de édesanyám kedvéért megkellene változnom.

Mit tegyek?



2018. nov. 21. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyire leszarsz mindent akkor anyad velemenyere miert adsz ennyire hogy megvaltoznsl miatta?
2018. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesiras miatt telorol vagyok
2018. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fish1 ***** válasza:

Látok némi problémát nálad.

Viszont egész addig nincs értelme erről beszélni, amíg nem saját magad miatt változnál meg. Ha más kedvéért tennéd, azt csak megfelelésért tennéd, ami csak átmeneti. Ilyen hozzáállással nem jutsz messzire, mert mint írod, jól érzed így magad, ami annyit jelent, hogy nem akarsz változni.

Lehet, hogy most még elvagy így, de amikor majd pár év elteltével jönnek a pofonok, szerintem máshogy fogod gondolni. Hogy úgy mondjam, nem vagy még elég mélyen ahhoz, hogy komolyan gondold a változást. Változni évek következetes munkájával lehet, nem egy -két hét alatt.

2018. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert az egyetlen élő rokonom. Legyen boldog.
2018. nov. 21. 23:01
 5/12 A kérdező kommentje:

3# Köszönöm a válaszodat.

Kaptam elég pofonokat az élettől és ezért is lettem ez aki most vagyok. Jó így. Elmegyek dolgozni és leélem az életemet.

2018. nov. 21. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Neki ugy kene szeretnie ahogy vagy nem megvaltoztatni....

Ha neked ez valoban jo akkor semmi gond sincs

2018. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azta, olyan mint ha én írtam volna csak én 20 éves vagyok,annyiban különbözünk hogy nekem még nem volt barátnőm.
2018. nov. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazából leírás alapján egy unalmas antihedonista nihilistának tűnsz, aki szerint az élet semmit nem tartogat számára. Le lehet élni így is egy életet igazából. Kényelmesnek biztos kényelmes.

A legtöbben a te korodban, plusz mínusz 4 év, alakítják ki a személyiségüket, vesznek fel hozzájuk passzoló külső-belső stílusjegyeket, próbálnak ki teljesen random dolgokat az életben. Ha ezt kihagyod, pont ugyanaz a szürke, rideg semmi leszel másoknak, mint a jelenlegi novemberi borult égbolt.

Előbb azt írod, türelmes vagy, aztán azt, hogy a barátnőid is idegesítettek, sőt az évszakok váltakozása is :D hát nem tudom. Lehet, hogy ez a türelem inkább lustaság, mintsem elfogadás.

2018. nov. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Edesanyadnak valoban ugy kene szeretnie,ahogy vagy.Nem pedig megvaltoztatni.

Szerintem semmi gond nincs veled.

Szerintem szeretheto ember vagy a leirtak alapjan. :)

"A boldogsag tanulhato."

Sok sikert hozza!

2018. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha te így tényleg jól érzed magad, azt el kéne fogadnia édesanyádnak. Milyen tanácsot kéne adni? Ha az ember céljai nincsenek magasra helyezve, akkor ez is okozhat számodra megnyugvást.


Persze, én azt mondom, hogy ettől a lustaságtól lemaradsz egy csomó fájdalomról és örömről. Talán eddig csak a fájdalom kísérte utad, de az írásképed alapján nem hiszem, hogy egész életed mély nihilben le tudnád élni. Szerintem se kaptad még meg a legnagyobb pofont az életben.


Persze a döntés a tiéd. Ne tőlünk várd a "segítő" szavakat.

2018. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!