Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Meg kellene próbálnom változta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellene próbálnom változtatni a személyiségemen? Vagy keresni valakit aki úgy szeret ahogy vagyok?

Figyelt kérdés
Elég sok fiú próbálkozik nálam, de mind ugyanazt mondják egy idő után: Meg kellene változnod... Amit engem illet elég makacs vagyok, kissé döntésképtelen, szókimondó és a végletek embere. Ez alatt azt értem, hogy vagy teljes erőbedobással vagy sehogy. Nem igazán vagyok az a féltékeny típus és emiatt is panaszkodtak már, merthogy úgy érzik nem is érdekelne, ha megcsalnának. Szeretek olvasni, elég spontán és bolondos vagyok.(vannak akik szerint nem bolondos, hanem fura, különc, bolond,stb.)

2016. aug. 11. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mások miatt szerintem nem lenne érdemes megváltozni. Az, hogy nem vagy féltékeny, szerintem egy k*va jó tulajdonság! El sem tudod képzelni, hogy a féltékenykedésből mennyi veszekedés születhet. A többire meg csak annyit tudok mondani, hogy mindenkinek vannak rossz tulajdonságai. Lesz majd aki így fog téged szeretni.
2016. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pozitív tulajdonsagaim kimaradtak: kreatív, kedves, barátságos, elfogadó enyhe megfelelési kényszerrel. Szeretek sütni, főzni, kedveskedni a hozzám közel állóknak.
2016. aug. 11. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is szélsőséges élőlény vagyok, mindenki vagy alapból kinéz a társaságból, hogy nem vagyok közéjük való, vagy megpróbálnak "beolvasztani", hogy változzak. De más kedvéért minek megváltozni? Ha van olyan, aki ebből cirkuszt csinál, lesz olyan is, aki nem.

22F

2016. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) 16 éves vagyok
2016. aug. 11. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Még úgyis fejlődésben vagy te is, de ne változz meg más kedvéért, csak akkor, ha magad miatt te szeretnéd :)
2016. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne változz, amiket mondtál nem olyan indokok amik nem elfogadhatók, nekem inkább tetszik.. Fiatal vagy és van időd olyan embert találni, aki ezt elfogadja.. :)


20F

2016. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én miért nem találkozok ilyen álomcsajokkal? :/
2016. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!