Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Mindenkit hülyéznek, meg h de sz*ar neki, de szégyen stb.

Kiabàlnak, egymást is hülyézik.

Nekem azt mondták, hogy csak azért születtem meg, hogy ne kelljen dolgozni, amúgy jobb lenne ha nem is êlnék. Meg hogy ne menjek egyetemre mert kifogok bukni meg úgyse vesznek fel. Mikor felvettek meg hogy menjek kozmunkara mikor egyetem mellett már volt normális munkám. Most meg 500 km-re koltoztem es azt hiszik milyen szar nekem, biztos kibuktam meg éhezem. Xd 21L


2018. nov. 22. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudom miért ilyenek, DE MENEKÜLJ!!!!!
2018. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:D
2018. nov. 22. 08:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert vannak emberek akik mások lenyomásával akarnak feljebb kerülni.

Például ha azt mondják hogy biztos kibuktál vagy éhezel, akkor mondhatod azt nekik hogy ha nem vagy kontaktusban másokat lehúzó emberekkel akkor nagyon is jól érzed magad és boldog és sikeres vagy. És ez így is van. Ja, a másokat lehúzó negatív tulajdonságuk miatt ők kerültek a társadalmi ranglétra aljára? Igen, ez szinte mindig így szokott lenni. Ha megnézed a ranglétra alján lévőket, mindig felfedezhető náluk az a közös tulajdonság hogy másokat lenyomva, mások kárára szeretnének feljebb kerülni. És még akkor sem adják fel ha életük vége felé már a Napnál is világosabb kellene hogy legyen számukra hogy az úgy nem megy.

De országos szinten is megfigyelhető ez. Az emberek mások kárára, másokat lenyomva szeretnének meggazdagodni vagy legalább úgy megélni. Már 30 éve próbálkozunk ezzel, de a 40 év szocializmus is erről szólt. De még mindig nem adjuk fel és csak azért sem hajlandó az ország becsületessé válni. Még az sem tűnik fel az embereknek hogy emiatt inkább egyre élhetetlenebbé válik az ország és mindenki menekül innen. Ahogy te is 500 km-re menekültél a negatív szüleidtől.

2018. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És miért nem adják fel?
2018. nov. 22. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre nem könnyű egyértelmű választ adni. Akiket ismertem negatív "anti-embereket", ők egyszerűen ilyen tulajdonságúak voltak, ahogy a szúnyog is vérszívó. Valamiért ez az élvezetes módszerük, mert néha némelyik embert valóban sikerül nekik lenyomni, ők meg relatívan feljebb kerülnek. De csak relatívan. Ugyanis ha megdöglesztik a szomszéd tehenét, attól még nekik nem fog lenni tehenük, csak a szomszédnak sem lesz. Ezért van a béka segge alatt Magyarország, tele van anti-emberrel.
2018. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, de engem nem tudtak elnyomni, szóval több értelme lenni feladni
2018. nov. 22. 09:40
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor ez egy berögződött rossz tulajdonság.
2018. nov. 22. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!