Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkoznak azon a...

Miért csodálkoznak azon a szüleim, nagyszüleim, ha sokszor flegma vagyok, mert olyan hülyeségekkel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindenbe találnak valami kivetnivalót. Ha kifekszem napozni, egy óra múlva jönnek nekem, hogy elég volt, már menj be. Ha dekoltáltabb ruhát veszek fel, akkor jönnek szintén, hogy jaj, nagy melledi vannak, nem szabad őket kitenni, mert nagyon látszik. Kimegyek a konyhába és más embereket beszélnek ki nekem, engem meg nem érdekel más, mondom is nekik, majd mikor látom, hogy ugyanúgy témáznak másokról, otthagyom őket. Ha netalántán veszek egy új ruhát vagy betévedek a szoliba, hallgathatom a sok prédikációt.
2018. aug. 6. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Mert egyedül te vagy akit meg tudnak irányítani és ilyen jellegű vágyaikat rajtad töltik ki. Gondolom nem lehet sok testvéred.

A szülők nagy része ilyen , próbáld meg éreztetni velük hogy egy hatar után stop van . Te is felnőtt vagy , meghallgatod a véleményüket de nem biztos hogy meg is fogadod.

2018. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy fiútesóm van, de mivel ő soha semmit nem csinál, azon kívül, hogy engem próbálna szivatni. Szóval ő nem sok vizet zavar.
2018. aug. 6. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem tök normális, ha egy szülő/nagyszülő nem szeretné, ha a gyereke leégjen a napon, vagy hogy kint legyen nagyon a melle. Szerintem csak aggódnak, nem kell ennyire megsértődni rajta. Gondolom, tini vagy. Tapasztalat, hogy ebben a korban a teljesen normális kérdéseket, mondatokat is sértésnek veszik sokan :)

Pletykálni én sem szeretek, de ha ők igen, akkor mást nem tudsz tenni, csak amit eddig is, hogy otthagyod őket, ha ilyen hülyeségekről beszélgetnek.

2018. aug. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy már nem tini vagyok, idén végeztem a mesterir az egyetemen, s jelenleg munkát keresek.
2018. aug. 6. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

"Szerintem tök normális, ha egy szülő/nagyszülő nem szeretné, ha a gyereke leégjen a napon,"

Szerintem meg nem normális, hogy ha egy érett, felnőtt embernek a szülők dirigálnak és bepofáznak minden apró dolgába.


"nem kell ennyire megsértődni rajta. "

Nem kell megsértődni?

Itt nem sértődésről van szó, hanem arról, hogy a kérdezőnek a dolgaiba csak úgy bepofátlankodnak a szülei, és osztják az észt, holott érett ember.


Azért csodálkoznak, mert ezeket is így nevelték fel, ezeknek is bepofáztak mindent, és már nem tudnak senkivel sem foglalkozni, csak az ad nekik valamit ha a másikkal foglalkoznak.


Szüleim is ilyenek, ilyen lett a természetük, és már elegük van egymásból hogy mindig belemennek egymás dolgába, de mégsem hagyják abba.


Én úgy nevelem őket, hogy nem reagálok semmi dirigálásukra, semmibe veszem őket, mert akárhogy felháborodnék, én lennék az idegbeteg.

Így meg érződik, hogy ők a levegőbe prédikálnak.

2018. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5: Ha egy felnőtt ember szól egy másiknak szól valamiért az még nem feltétlenül dirigálás.

Én is szoktam szólni a férjemnek, hogy kenje be magát naptejjel, mert ő nem figyel erre oda. Nem szokott megsértődni, meg beszólni sem :D Inkább örül neki, hogy figyelek rá.

2018. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!