Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleim brutál szigorúak,...

A szüleim brutál szigorúak, ezért 22 évesen is csak egy otthon ülős jókislány vagyok. Ki kehet ebből törni?

Figyelt kérdés

Nekik már az is sok, ha kisminkelem magam, kilakkozom a körmöm.



Az egyetemet is ők választották.


2018. okt. 14. 08:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Koleszba jelentkezel és elköltözöl.

Kérdezd meg őket, ők mit csináltak 22 évesen.

2018. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Minden "a tanulás rovására megy".
2018. okt. 14. 08:56
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a szüleid hozzájárulása a koleszba költözéshez.
2018. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Nekem az otthon ülős jó kislányok jönnek be. Szóval van jó oldala is.
2018. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkit annyira lehet sajnálni, amennyire ő is hajlandó kiállni magáért.
2018. okt. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
utolso: azert egy dolgot tisztazzunk mar. egy 3 eves kislanytol nem lehet elvarni, h kialljon magaert, a kerdezo meg valoszinuleg olyan csaladban nott fel ahol ennek a legkissebb megprobalasa utan is letortek a szarvat. na most aki 22 evig igy nevelkedett annak brutal nehez ellent mondani, tapasztalat. en is tudom, h nemet kell mondani, eppen csak elotte elkezd izzadni a kezem, felmegy a pulzusom es a vernyomasom es rettentoen szorongani kezdek. nem ugy van az ahogy te azt elkepzeled. persze felnottkorban be lehet es kell is potolni ezt az elvesztett kepesseget, de igy beszelni arrol akinek szemmel lathatoan a nevelesebok adodoan nehezere esik kiallni magaert tulzas. foleg ugy, h azok ellen alljal mar ki akik mondjuk megzsarolnak, h koltozz akkor el innen es fizesd tovabb magadnak az egyetemet, ha annyira lazadozol. csak mert nalunk mondjuk ez kovette, ha ellent mertem mondani. ilyenkor mar azert nehezebb nagyfiunak lenni.
2018. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Napi szinten többször leüvöltenek, szidnak és őrjöngenek. Ez megy kisgyerek korom óta.


Néha el sem hiszem, hogy valakinek normális szülei vannak és max. évebte egyszer kiabállnak. Egyszerűen ők mesterei a kikészítésnek és csak az a jó, amit ők kitaláltak.

2018. okt. 14. 10:18
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet, es ki is kellene. Az nem normalis, h mindent a szuleid dontenek el helyetted... talalsz pasit magadnak abba is bele fognak szolni, meg mindenbe... 22 eves vagy, te eleted nem a szuleide. Huzz meg egy vonalat, hogy oke ettol eddig beleszolhattok az eletemben, de innentol az en maganugyem, hogy mit csinalok. Hallgasd meg a szuleid velemenyet te is mond el nekik, hogy mi a ze allaspontod, hogyan latod a dolgokat , es donts ugy ahogy szerinted neked a legjobb lesz. Nem ertem az ilyen szuloket, semmi johoz nem vezet ez s viselkedes...
2018. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
igen, eddig tok oke a dolog, de az ilyen szulok leszarjak a te meghuzott vonalaidat. itt az egyetlen megoldas, ha lelep az ember es fuggetleniti magat toluk, onnantol mar konnyebb kiallnia az embernek magaert, mert nem tudjak zsarolni. csak ez megint patt helyzet, mert akkor az egyetem ugrik, kiveve, ha talal maganak a kerdezo kolit es diakmelot. csak - most szinten tapasztalat - meg ilyenkor is menni fog tovabb a lelki terror.
2018. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

Majd hálás leszel érte a szüleidnek.


De, ők nem tudják, amitől féltenek az megtörténik, és nem védhetnek meg örökké. Elöbb-utóbb meglátogat Lompos úr. Kiakarják tolni Dákó úrt, ezért rendeznek jelenetet, ha sminkeled magad, körmeidet lakkozod, hiszen Lompos úr észreveszi, létezel.

2018. okt. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!