Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt, hogy nagyon megbántátok,...

Volt, hogy nagyon megbántátok, hogy beszélgettetek valakivel Facebookon, mivel azt továbbküldheti bármikor?

Figyelt kérdés

Sajnos kétszer meg kell gondolni, mert a szó elszáll, az írás megmarad.


Hónapok után is iszom a levét.


2018. nov. 22. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszer, de az bőven elég is volt. Töröltem minden ismerősömet, levettem minden fotót és megszüntettem a fiókot. Jó lecke volt. Semmi komolyabb dolgot, titkot ne ossz meg senkivel, csak a hozzád legközelebb állókkal, akikben maximálisan megbízol. De még ott is gondold meg. Sokszor a legjobb barátok lepnek meg a legjobban.
2018. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én senkinek nem szoktam olyan dolgokat írni, amit ne vállalnék bárki előtt teljes mellszélességgel. Persze így is lehet rossz fényt vetni rám, kontextusból kiragadott dolgokkal, de amíg tiszta a lelkiismeretem addig nem érdekel, ki mit gondol rólam. Aki ismer és fontos, az úgyis nekem hisz ilyen helyzetben, aki meg nem, arra igazából nincs szükségem az életemben.
2018. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!