Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is érzitek azt, hogy az...

Ti is érzitek azt, hogy az úgynevezett tipikus mai fiatalok egyre gátlástalanabbak, teljesen kimosta az agyukat a média és minden, ami a telefonjukról feléjük ömlik?

Figyelt kérdés
Ám erről sajnos nem ők tehetnek, sokkal inkább az, hogy mindenhol tombol a gyűlölet, bennük erre kialakult egy válaszreakció.
2018. nov. 22. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos érzem. De csak a 95%-uk ilyen. 5 százalék még normális! Szerencsére.
2018. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifejthetned bovebben, mit ertesz gatlastalan alatt.
2018. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen dolog az, amikor sok iskolába késsel járnak, megtámadják a tanáraikat? Mi ez, ha nem egyre inkább elaljasodás? A telefonjukon keresztül is árad feléjük a sok szemét horror, az új mesék, amik tele vannak erőszakkal. Én még Frakkot néztem, Pumuklit, Nagy ho-ho-ho horgászt, Vukot. Ma már ezeket nem vetíti a tévé. Újabb idolok születtek, amit úgy neveznek celeb, ha nem ezt nézed, hallgatod, akkor kilógsz a sorból.
2018. nov. 22. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Tegnap ülök a váróban, 6 éves kislány nem figyel, nekem jön, átesik rajtam. Se bocsánat, se semmi, még ő néz rám megvetően (!). Hasonló szituban és koromban én nem győztem bocsánatot kérni. Szintén a napokban setaltattam a kölyök kutyámat, még tanulási fázisban van, nem szabad kizökkenteni. 10 körüli kislány odafut, jajj kutyus és felkapja. Mondtam neki, hogy azonnal tegye le, hogy mer hozzányúlni, nem adtam rá engedélyt. Teljesen elképedt, hogy mi az hogy nem. Nem sokszor mondhattak neki nemet az biztos. Boltban mögöttem flegma tizenéves csajok hangosan nevettek egy idős bácsin,a betegsége miatt furán járt. Iskolás gyerekek öreg embereket tegeznek. 14 éves unokahúgom több fszt fogott mint én valaha fogok. Meg úgy általánosan hiányzik a köszönöm, kérem, legyen szíves, bocsánat. En ezt hívom gátlástalansagnak. És ez nem az ő hibájuk.
2018. nov. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Felnőtt emberek is ilyenek,teljesen kezd az egész világ az anarchista állapotokhoz közeledni.

Amikor már az autókat is úgy tervezik,hogy csak az agresszió,és az erősség sugározzon ki belőlük,nem is csodálkozom semmin.

2018. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom nagyon sokszor gondolom ezt, de néha arra is gondolok hogy én sem voltam külömb még tiniként. Lehet csak nézőpont kérdése.
2018. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ne haragudjál, de nem kell minden fiatalt egy kalap alá venni. Vannak normálisak is. Ha nem veszed észre, ne a fiatalalokat hibáztasd.

Honnan veszed ugyan ezeket a hatalmas okosságokat?

2018. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valóban nem kéne mindet egy kalap alá venni. Vannak ugyanis nagyon rendesek. És őket sajnálom, mert nem ebbe a mocsok generációba valók. Nem ezt érdemlik.
2018. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, biztos vannak, akik nem tartoznak bele az úgynevezett tömegemberek táborába, de azokból van kevesebb szerintem. Amit látok az utcákon, a buszokon, az minősíthetetlen. Jó, vulgárisan beszélnek. Ez egy dolog. Ezt még hajlandó vagyok elfogadni. De amikor látom rajtuk, hogy egyre erőszakosabbak, indulatosak, frusztráltak, mindenkibe belekötnek, mindent gyűlölnek maguk körül, akkor mégis milyen véleményem legyen?
2018. nov. 23. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!