Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt "normális" ember is érzi?

Ezt "normális" ember is érzi?

Figyelt kérdés

Sok párkapcsolati próbálkozásom volt 16 kb, és valahogy úgy hozta a sors, hogy nem tudtam megállapodni vagy velem nem akart még senki hosszabb távon.


A lényeg annyi, hogy én az összesre emlékszem mármint az összes volt barátnőmre nem felejtettem el őket.

Viszont nem tudom magamat túltenni a csalódásokon, pedig tudom hogy pici pitiáner dolgok lehetnek ezek egy normális embernek.


Mélyebb érzelmekre képtelen vagyok, érzelmileg mintha ki lennék égve szó szerint égető érzést érzek a lelkemben néha.


Az egyik kérdésem az hogy egy már emlitett "normális" ember könnyen eltudja engedni?


Mert nagyon sokszor másnak érzem magam mint a többi ember.

26f


2018. nov. 22. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor te nem tudod milyen túltenni magadat egy csalódáson, 16 barátnőd volt.

nekem 1, ami 6 évig tartott.

Na azon hogy tennéd túl magad??

26f

2018. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs az én szemszögemből talán könnyebben mert az első volt és sok ideig tartott, talán meg is untátok már egymást.
2018. nov. 22. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy megúnták egymást?

Ha valakivel 6 évig vagy együtt akkor nem hinném, hogy megúnták egymást.


Nekem is rengeteg párkapcsolatom volt.

Volt mikor egy hónapba 4 is volt, hiányoznak azok az idők mikor jól elvoltam a kalandokkal és az extrákkal.

De most én is hasonló érzést érzek mint te kérdező. De tudod az idő mindent meggyógyít.

2018. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok csalódáson vagyok túl és azt kell mondjam hogy eljutottam arra a szintre ,hogy a párkapcsolatot feleslegesnek érzem. Próbálkoztam de semmit se éreztem és így abbahagytam a próbálkozást is .. Ennek már bő két éve lassan. És még mindig ugyanúgy érzem magam. Nem látom értelmét az egésznek.
2018. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!