Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is én egy beteg...

Szerintetek is én egy beteg nem normàlis ember vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos munkanélkuli vagyok viszont mindenfele allasra jelentkezem amire van esely hogy felvesznek. Na most en oktober vegen voltam egy allasinterjun es az nem sikerult sajnos. Es en azota ki se mentem az utcara se. Ez tenyleg nagyon gaz?? Palyazok allasokra de azota nem hivtak meg sehova es en azota ki se mentem meg az utcara se. Mindenki egy bolondnak tart mert se munkam, se tarsasagi eletem, se baratnom. Penzem is alig van mar. Amikor volt munkam kijartam de csak munkanapokon. Csak az udvarunkra jarok ki mostanaban. Es ez nekem fel se tunt mar ugy megszoktam csak valaki szova tette. Egy atlag ember mar 1-2 nap alatt megbolondulna ha nem menne sehova en meg eszre se veszem hogy milyen sok ideje el sem hagytam ezt a portàt. Ezek szerint tenyleg beteg vagyok?? El kellenne mennem egy jo orvoshoz?? 25F

2018. nov. 22. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fóbiás vagy. Szociális fóbia. A vége Agorafobia lesz. Olyan vagy mint én . Mondjuk én csak a faluban nem merek kimenni. Idegen helyen megyek bárhová.
2018. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem mész ki az utcára egy rossz interjú után? Másnak is volt már ilyen, mégis mindenki dolgozik valahol.
2018. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem az interju miatt nem megyek ki. Ha hivnak valahonnan interjura mennek barmikor. De am en nem szeretek kijarni, kedvem sincs sose. Raadasul fel se tunt miota nem voltam kint amig el nem gondolkoztam magamon.
2018. nov. 22. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Ugyan így vagyok ezzel, csak nekem még van hozzá egy szörnyű családom is. Nem értik meg nem találok munkát, munkanélkülire nem mehetek mert a családi vállalkozasban benne vagyok apa fizeti a járulékokat utánnam. Anyám nem tudja felfogni ésszel hogy a helyi gyárakból is elutasítottak mert szerintük túlképzett vagyok.

A múlt héten azt vágta a fejemhez, hogy ne is egyek otthon mert pocséklás rám költeni. Nem is engedi, hogy velük egyek, nagymamám add titokban pénzt vagy kaját hogy egyek valamit. Elköltözni nem tudok nincs miből de itt munka sincs.

2018. nov. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neked tenyleg sokkal rosszabb elismerem. De miert nem foglalkoztatnak teged a csaladi vallallkozasban? Ha ott sincs munka akkor legalabb tegyenek ki onnan teged es legalabb mehetsz munkanelkulire.
2018. nov. 22. 16:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem is elutasitanak a helyi gyarak.
2018. nov. 22. 16:14
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hazudtok. A gyárak az IQ Lighteket is felveszi.
2018. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ettől még nem vagy beteg. Csak azt nem értem, hogy hogy létezik, hogy vásárolnod se kell? Minden megterem a kertben? És ügyintézés, posta, stb.? Előbb-utóbb lesz dolgod házon kívül is, és akkor majd szépen mész, és intézed, nem vagy te beteg, csak otthonülő típus.
2018. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bevasarlas meg ilyenek azt elintezi a csalad a testvereim mert ök tudnak menni kocsival es sok mindent tudnak hozni szoval azert intezik ök. Am nem hazudtam tenyleg elutasitanak a gyarak.
2018. nov. 22. 16:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ha neked is feltűnik, hogy furcsa kezd lenni ez az egész, akkor tegyél ellene, nehogy túlságosan belesüppedj tényleg: menj vásárolni a testvéreiddel, stb., ne legyél folyton otthon, hanem találj ki magadnak kimozdulnivalókat időnként akkor is, ha munkád nincs. Örülj neki, hogy nem vagy beteg, és tegyél érte, hogy ne is legyél az.
2018. nov. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!