Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az autókra miért nem lehet...

Az autókra miért nem lehet egyszerűen csak közlekedési eszközként tekinteni?

Figyelt kérdés

Szerintem nem találkoztam még emberrel aki ha autóba ül akkor ne szállna be a többi autóssal való anyázásba, beszólogatásba, kritizálásba, hogy ez most hogy előzött, miért jött rám, de lassú, ez biztos nő és így tovább.


Van olyan egyáltalán hogy valaki nincsen így ráfeszülve a dologra és csak simán vezet?



2018. nov. 23. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

"Van olyan egyáltalán hogy valaki nincsen így ráfeszülve a dologra és csak simán vezet?"


Persze!

2018. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
ha közlekedsz normálisan, más meg bunkón, akkor nyilván felidegeled magad bizonyos szinten. ki kevésbé, ki nagyon. mégiscsak a te kocsidról és biztonságodról van szó, ha összetöri a másik idióta.
2018. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ha pl utcán sétálsz és fellöknek, Te se tűröd szó nélkül a dolgot.

Na ugyanilyen amikor valaki életveszélyesen vezet a közeledben.

Az autó, nem sima közlekedési eszköz. Van sofőrje aki irányítja, aki ha egy barom akkor simán megöl másokat is. Mint ahogy történik ez sajnos minden nap.

Ha Te ezt el tudod intézni egy vállrándítással akkor gratulálok...

2018. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, minden nap vezetek és nagyon idegesít amikor előttem szerencsétlenkedik valaki 47-tel, közben látom, hogy lesi magát a tükörben vagy a mobilját nyomkodja, vagy magyaráz valakinek az anyósülésen. Aki sokat vezet annál egy idő után elszakad a cérna az ilyenek miatt.
2018. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Mind egy pontot ér nálam:

-Régi Swift

-Öreg

-Ősz hajú (nem kell hogy öreg legyen)

-Arcszőrzet

-"Kalapos" (van valmi fejfedője)

-Nő


Namármost. Ha valaki nő az csak 1pont, ergó nem gáz. De egy idős ősz kendős néni suzukival + hetyke bajusszal már 6 pont.

2018. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki csak közlekedési eszközként tekint-e rájuk nem változtat ezen semmit.


Tegyük fel állsz a metrón 10 óra munka után, már rég este van. Alapvetően csiga lassan megy be az őrsre a pillangó utcától. Neked a héved vagy buszod perceken belül indul, de ha futsz még eléred. Ha lekésed akkor egy-másfél órával később érsz haza. Alapvetően az ajtónál állsz pont ezért. De egy illető még befurakszik eléd. Semmi gond gondolod, biztos siet, majd töri az utat. Mikor kinyílik az ajtó kilé, megáll egy helyben és elkezdi a telefonját nyomkodni. Melletted haladnak az emberek, nem tudsz sehova befurakodni és mindjárt megy a buszod. És valószínűleg miatta késed le.

Na itt óvatosan lökhetsz rajta egy kicsit hogy elférj, de ha hasonló szituáció játszódik le a forgalomban ahol egy sávban egy autó fér el akkor beszptad. Emellett adjuk hozzá még azt hogy a többi ember is ugyan ebben a helyzetben van, de ők megpróbálnak trükközgetni. De ilyenkor nem csak hogy kiszúrnak veled, de a hosszú évek kemény munkája alatt megkeresett autódon túl a te és a családot testi épségét, akár még az életüket is veszélyeztetik. És még nekik áll feljebb.


Ne mond hogy ilyen szituációkban nem húzod fel magad, legalább egy kicsit...


Én általában jó korán elindulok, ha valaki be akarm menni elém elengedem. Nem veszek össze szándékosan senkivel. De amikor majdnem belém jön a nyomorult idióta hogy egy kocsival előrébb legyen, és még a középső ujját mutogatja, akkor valahol mélyen feltámad bennem egy inger hogy toljam le az útról és törjem el az ujjait. Persze nem teszem soha. De van olyan szituáció amikor jól esne.

2018. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös add hozzá a régi "50 éve vezetek" F astrákat és a nők vezette terepjáró merciket. Azokkal a legnagyobb kamikazék az emberek. Múltkor az se zavarta hogy 3 szembe sávon keresztül nézett ki magának parkolóhelyet...
2018. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én 28 éves férfiként régi Swifttel nyomom (5 alatt eszik 100-on). Én a BMW-s, Audis bunkóktól kapok agyfaszt. 95-el megyek és letol, úgy előz, hogy majdnem elviszi a kocsi orrát, sehol nem tartják be a sebességhatárokat, és a közlekedési szabályokat... Attól, hogy valakinek drága autója van még éppen azok a szabájok vonatkoznak rá, mint mindenki másra... Érdekes módon a bőven 10 milla feletti Prius Toyotásokkal nincsenek ilyen tapasztalataim, csak a két német gyár vevőköre ilyen ultrabunkó.
2018. nov. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!