Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 30-as pasi miért mond...

Egy 30-as pasi miért mond olyan butaságot hogy az autó mint státuszszimbólum már öreges és elavult?

Figyelt kérdés
És hogy már nem a 70-es és 80-as években vagyunk, amikor tényleg menőnek számítottál egy jó kocsival, ma viszont csak egy idióta, öntelt baromnak tartanak ha kiszállsz a luxuskocsidból.

2018. nov. 23. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert ő így gondolja. Szerintem megteheti.
2018. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg azért mond ilyet mert így gondolja.

Hozzáteszem számomra sem számít státuszszimbólumnak a személygépkocsi, meg úgy általánosságban semmi. Számomra a funkció számít, nem az, hogy egy tárgy márkajelzése mit prezentál a környezet felé. Szerintem ebben nincs semmi. Akinek meg az a fontos, hogy milyen autója van, lelke rajta. Ha ez valakit boldoggá tesz nincs azzal semmi bajom.

2018. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem butaság, ez a 30-as pasi a jövő embere.


Miért is kellene olyan sokra értékelnem egy semmi egyediséggel nem rendelkező, környezetkárosító, 1,5 t vas-gumi-üveg-kombót, ami előállítására egy falunak is elég energia ment el?

2018. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Én egyetértek vele.
2018. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Nem mehetsz el sok tízmilliós üzleti ajánlattal valahová egy szakadt 15 éves Astrával. Nem vesznek komolyan. És akárki akármit mond/hisz egy pöpec verda akkor is p..cimágnes. A nők szeretik azt hinni magukról, hogy őket nem érdekli a pénz, pedig de.
2018. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Az autókat a színükről tudom megkülönböztetni. Az autó annak a szimbóluma, hogy szar a tömegközlekedés.
2018. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%

"egy idióta, öntelt baromnak tartanak ha kiszállsz a luxuskocsidból."


...mondják azok a ruppótlan lúzerek akiknek savanyú a szőlő, miközben ott fagyoskodnak a buszmegállókban.

2018. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

"Nem mehetsz el sok tízmilliós üzleti ajánlattal valahová egy szakadt 15 éves Astrával."


Konkrétan az én főnökömnek (ügyvezető) egy 15 éves opelje van. Meg persze akkora háza hogy az összes gyakorizó elférne benne. De csak a medencéjében is elférne pár száz.

2018. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 veterán vas ***** válasza:
16%

Furcsák az emberek!

Valaki vagy meggyőződésből mond ilyet, és tényleg a tömegközlekedést veszi igénybe, vagy csak ilyen módon akarja leplezni, hogy nincs pénze autót fenntartani, és annyira balfék, hogy nem képes jogosítványt szerezni.

Amikor legutóbb, a hasonló elveket valló kollégámnak a szakadó esőben megálltam és felajánlottam, hogy elviszem, akkor szemrebbenés nélkül beült a fűtött autómba. Kérdeztem: no és az elvek? Azt mondta: ugyan már, hát nem látod hogy esik? ;)

2018. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"A nők szeretik azt hinni magukról, hogy őket nem érdekli a pénz, pedig de." Édesanyád is ilyen (tudod, ő is nő)? Első barátomnak Ladája volt, imádtuk. Mostaninak meg nincsen autója.

Ismerős srácnak 40milliós autója van, villog vele folyamatosan, közben az apjától kapta és tőle kapja a benzinpénzt is.

2018. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!