Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettentően idegesít, hogy...

Rettentően idegesít, hogy ilyen a hajvonalam a homlokom szélén. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Elmondhatatlanul zavar, hogy ilyen mély a hajvonalam. Mindig is ilyen típusú volt, de az utóbbi 1-2 évben állandóan nézem és állandóan aggódom, hogy hátrál-e vajon vagyis kopaszodom-e. Ránézésre, a jelen állapotban ilyen, ami még tetszik is mert így jól áll az ilyen frizura, de nagyon félek, hogy pár éven belül teljesen "elvékonyodik" és kopasz leszek.

Mit lehet tenni? 2 éve próbálok belenyugodni, de egyszerűen nem tudok. Van, hogy nem foglalkozok vele két hétig, de utána megint előjön és még aludni sem tudok.

Beleőrülök ha belegondolok, hogy kopasz leszek.


[link]



2018. nov. 24. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 21 éves vagyok.
2018. nov. 24. 19:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia a barátomnak hasonló problémája van de neki ezen felül még olyan oroszos feje is van szóval képzelheted mennyire kivan.

Amit lehet tenni:

Van egy speciális paróka ami csak a fejed tetején van keresni kell szakembert aki lenyirja a hajad és megcsinálja a parókát kb 2-3 hétig maradhat igazi hajból van barátnőd is megtanulhatja hogyan kell levenni kitisztitani visszarakni.


Vaagy van valami műtétszerűség ahol egy kicsit vissza tudják állitani a vonalat de sose többet mint amennyivel születtél. Ez kb 4000 euróba kerül külföldön sajnos Mo.-n nincsen infóm.

2018. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem találom azt a látványos videót amit pár napja néztünk de itt van ez:

https://www.youtube.com/watch?v=rRZUDEw_b9o

2018. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Pedig jobb ha beletörődsz. Ő is így kezdte, aztán láthatod, milyen lett mára... :)

[link]

2018. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó hát nekem azért ennyire nem durva. Elől még megvan a hajam, egyedül csak oldalt olyan mély, mint ahogy azt a képen belinkeltem.

Egyébként mi lett belőle? Egy kopasz, öregember.

2018. nov. 24. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Milyen hiú vagy. :)))) :'DDD Komolyan mondom vicc, hogy ez a legnagyobb problémája egy 21. század eleji férfinak.
2018. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A képen amit belinkeltél normális a csávó haja. Az én páromnak mikiegeresebb de még az is teljesen oké :) szóval most vagy én nézek rossz képet, vagy te vagy túl paranoiás :)
2018. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyáltalán nem gáz. Sok férfi korán kopaszodik, akár a húszas éveiben is. Az sokkal nagyobb gáz, ha valaki például elhanyagolja a hajmosást.
2019. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!