Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a Magyar...

Miért van az, hogy a Magyar ember általánosságba véve, mindent csak fikázni, mocskolni tud? Van egy zene, ez szaaaar, kijön egy új film vagy egy remake ez uuultraszaaaar.

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mondd meg te, hiszen te is épp a magyar embert fikázod.
2018. nov. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Természetes, hogy ha valami nem jó, akkor elmondom róla a véleményemet. Az AK26 egy sz@r, nem mondhatom, hogy szeretem, mikor rühellem. A DK és Gyurcsány egy aljas banda, mellesleg Fideszes vagyok. Már miért ne szidnám őket és miért ne provokálnám a komcsikat egy békemeneten, mikor eljönnek kötözködni? Miért ne fikáznék világűrben játszódó filmeket, mint a Star Wars, amikor utálom? De mondhatom az Alien-t vagy a Trónok harcát is. Igaz, egyiket sem láttam, de attól még utálom!


Mit szeretek? Semmit. Öm, mégsem. A Fideszt például imádom. Mert ami az embereknek rossz, az nekem jó és engem boldoggá tesz. Pl a kilakoltatások is! Muhihihi


18/f

2018. nov. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Ami szar, az szar. Hát nem?
2018. nov. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Ő jobbat tudna kèszîteni. Ő az adott terület doyenjènek èrzi magát azáltal, hogy elolvasott egy netes anyagot a tèmárôl.

Magyarnak Dárius kincse is kevès lenne.

2018. nov. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megalapozatlan az állításod! Belőled is az a tipikus magyar gyűlölet beszél ami mostanában egyre gyakoribb itt.

Tessék itt vannak magyar és nemzetközi értékelések néhány remake/új filmről, nem nagy az eltérés.



[link]


[link]



[link]


[link]



[link]


[link]

2018. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hupsz a star warsnál rossz epizódokat vetettem össze, sorry, ahogy elnézem a star warsokat tényleg jobban utálják idehaza. De ez a star wars azért elég magasan volt a léc idehaza. Helyette tessék Hobbit, Tökéletes egyezés.


[link]

[link]

2018. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha valami sz_r, akkor az sz_r, nincs ezen mit szépíteni. Van különbség őszinteség és fikázás között. Ha megnézed, akkor a mai zenék többsége tényleg sz_r. Jönnek a lil idióták, az orrhangon makogó nagyseggű ribik, meg hasonló aberrációk. A média hypeolja őket, ezért a sok agyatlan egyéniség nélküli hülye hallgatja őket. De a valóság az, hogy attól, hogy valami menő, még nem lesz automatikusan jó.

Szerintem pont, hogy jó dolog ez, hogy az emberek elmondják, ha valami sz_r. Az emberek(legalábbis az osbobább fele) nyelik a mocskot amit a média rájuk zúdít (ócska zene, survivor, való világ...stb). Ha többen lennének akik mondják, hogy ez sz_r, akkor a média rá lenne kényszerítve, hogy igényes tartalmat gyártson. De sajnos van egy elég nagy réteg, akinek nincs igénye a jobbra és megelégszik a sz_rral is.

2018. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazából a magadfajták szeretik azt hinni, hogy a "Magyar ember" "általánosságba" véve mindent csak fikázni tud, hogy aztán elmondhasd magadról, hogy te bezzeg mennyivel különb és menőbb vagy. Szánalmas hozzáállás.
2018. nov. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Erre vagyunk idomítva.
2018. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Igaz, hogy ami szar az szar, de pl párom családja is ilyen, hogy főzöl valami finomat, és nem azt mondják, hogy "hmm ez finom volt" hanem hogy "nem ehetetlen" meg hogy "ez nem is szar" :D

Már vicces sokszor.

Egy szép lány sem szép, csak "nem rusnya".

Nem tudom miért van ez.

2018. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!