Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki nehéz esetnek...

Más is van, aki nehéz esetnek tartja magát? Ha igen, leírnád kérlek, hogy miért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
és ezt neked mért kell tudnod ember? Akkor te meg egy béna nyomorék lehetsz aki semmit nem tud. Ennyi
2018. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám magamat elviselni, mint kívülálló ember, az biztos. Ha olyan időszakom van, egyik percben kicsattanok az energiától, boldog vagyok és szeretek mindenkit, a másikban legszivesebben elvonulnék a világ végére és hagyjon engem mindenki békén. Mogorva leszek és hisztis, elviselhetetlen.

Tipikus esete vagyok annak, amikor valami bajom van, megkérdezi valaki mi a a baj, mire én azt mondom, hogy semmi, de továbbra is gyilkos tekintettel nézek mindenkire. Ez is nagyon idegesítő lehet más szemében.

Végül pedig borzasztóan hiú vagyok, ha nem azt látom a tükörben, amit szeretnék, meggyűlölök minden embert, aki egyáltalán rám néz, és minden életkedvem elmegy. És aki velem van, nem tudja mi a bajom, mire én közlöm vele, hogy nem látod hogy nézek ki????

Azért vannak jó tulajdonságaim is...De szerintem néha nagyon nehéz engem elviselni.

2018. nov. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Introvertált vagyok, nem szeretem annyira az embereket, nehezen tudok együttműködni másokkal. A gondolkodásom is furcsa, így más nem-, vagy nem feltétlen ért meg.
2018. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is nagyjából úgy tudnám jellemezni magam, mint az utolsó válaszoló.
2018. nov. 24. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlságosan érzékeny vagyok, nagyon segítőkész és nagyon tudok szeretni, beleadni mindent abba, ami fontos számomra. Ezek lehet, hogy elsőre nem hangzanak olyan rosszul, de ezek miatt sokszor érzem azt, hogy inkább hanyagolnak.
2018. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, én! Bár engem mások tartanak nehéz esetnek, nem én magam. A saját mércémhez képest tök rendbe vagyok! :D


32/F

2018. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sértődős vagyok, hisztis és nagyon könnyen fel lehet idegesíteni, akkor pedig üvöltözök.
2018. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, nem bírom a változásokat, nem a nagyobbakra gondolok, hanem például a fogmosó poharamat minden használatkor ugyan oda teszem, de ha van a helyén valami, egyszerűen bepánikolok, hogy most akkor mit csináljak, hova rakjam a poharam. (igen, tudom, egyszerűen csak mellé kellene raknom, vagy ami a helyén van, azt kicsivel arrébb, de az megzavarna a rutinomban). Ehhez tartozik, hogy utálom, ha valami nem azon a helyen van, ahol mindig szokott lenni.
2018. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
52%

Hogy miert vagyok nehez eset? Lassuk csak a ferfi idealom: Legyen sokkal magasabb nalam, de kozbe legyen akkora mint en. Legyen romantikus, de ne legyen romantikis mert az nyalas. Olelgessen, de ne erjen hozzam, mert utalom ha hozzam ernek. Csak akkor csokolozhatunk, ha en akarom.



Azert vagyok nehez eset mert ilyen nem letezik xddd

2018. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem tudok alkalmazkodni, ezért elvárom, hogy hozzám alkalmazkodjanak.. és még elég önző is vagyok...
2018. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!