Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit gondol rólam?

Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Új helyre kerültem dolgozni és még csak ismerkedünk az egyik munkatársammal és szerintem nagyon aranyos, talán tetszik is.Lány vagyok 25 éves ő is 25.Kérdezte hogy szólíthat Krisztinek???Én meg mondtam szólíthat szardarabnak is.:D Erre teljesen kiborult, hogy nem jó hogy egy lánynak ennyire nincs önbizalma, pedig csinos vagyok. Ezt hogy csinos vagyok komolyan gondolta, vagy nem???Csak azért mondta hogy legyen önbizalmam? meg hogy az nem jó ha túlzott önbizalma van a lánynak, de akkor az se jó ha leírja magát???Mindig szidom magam előtte és most kiborult. Mondta hogy kiakarja nevelni belőlem. Szánalomból mondja vagy segíteni akar?

2018. nov. 25. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy csinos vagy e, de nem látlak. Így meg nehéz.
2018. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha egy férfi azt mondja csinos vagy komolyan gondolja?
2018. nov. 25. 09:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Hogy beszélhet egy nő egy férfi előtt ilyen ocsmányul, közönségesen?

2. Udvariasságból is szokták mondani valakire, hogy csinos, nem kell tőle azonnal elolvadni.

3. Vannak férfiak, akik minden nőnek ezt mondják, mert mindig van 1-2 ostoba, aki bedől és az ágyában köt ki.

4. Nevelje meg a jó édes anyukáját. Te meg kapd össze magad, legyél nőiesebb és ne beszélj trágárul, mert az nagyon kiábrándító!

Jó napot!

2018. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos lehet ki akar hasznalni.

Azert ne dolj be.

Persze kulsoleg biztosan tetszel.

Ilyen butasagot nem szabad,hogy ilyen csunyan beszelsz magadrol.

Ne feledd a szavaknak hatalma van.

Amit kimondasz visszahatassal van rad,tehat csak ovatosan azzal a sz@rdarabbal!

2018. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már megbántam
2018. nov. 25. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon buta lány lehetsz.
2018. nov. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"szólíthat sz*rdarabnak is".... öööö....


Miért mond bárki ilyet? Te miért mondtad?

Én nem arra következtetnék, hogy kicsi az önbizalmad, hanem arra, hogy 1. közönséges vagy, 2. bizarr a humorod vagy buta vagy.

Egyik se jó.

Az meg, hogy megállapította rólad, hogy csinos vagy, nem azt jelenti, hogy eljegyzett, de mindenesetre kedves ember lehet, aki magára vette a problémádat (vagy csak sértő volt neki amit mondtál). Szerintem alapból segíteni akar, ne gondolj bele túl sokat.

2018. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nyugodj meg. Beszélgessetek. Tuti látni fogod ha tetszik neki. Ő is látja rajtad, hogy tetszik neked.
2018. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem ilyen idi óta kérdéseket csak pasik képesek feltenni, amikor hozzájuk sz egy csaj és már azt hiszik feleségül menne hozzájuk xd amúgy meg mit gondolna? udvarias akart lenni, annak ellenére is hogy ilyen fura kényelmetlen helyzetbe hoztad. én is biztos szarul érezném magam ha valaki ilyet mondana nekem egy egyszerű kérdésre, biztos azon is elgondolkoznék hogy mondtam e ÉN valami rosszat, meg azon is hogy vajon neked van e valami bajod, de próbálnék azért kedves lenni, főleg meg ha munkahelyen vagyon és kénytelen is vagyok rá. szóval ne analizáld túl. ezentúl próbálj meg vele normális lenni, és lesz ami lesz.
2018. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 25. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!