Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megütött egy férfi! Szerintete...

Megütött egy férfi! Szerintetek normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Egy pár hete ismerem őt, facen keresztül... Egyik nap nagyon fura lett a viselkedése így inkább nem írtam neki vissza... én hülye pedig ezelőtt elmondtam neki hogy hol lakom (várost). Aztán kiakadt azon hogy mit kepzelek magamról, miért nem írok, biztos össze vissza kavarok mindenkivel meg hogy elkap, megbánom ezt még stb. Letiltottam

Tegnap este kilenckor kb mentem haza egyedül,mivel barátnőkkel bulizgattunk egy kicsit.

Aztán egyszer csak arra lettem figyelmes hogy valaki követ. Nagyon megijedtem, de próbáltam nyugodt maradni és nem hátra nézni, azt gondoltam csak beképzelem magamnak. Végül is hátra néztem és megláttam a csávót, nagyon megijedtem, futni kezdtem.

Hát igen, ő pedig utánam és utolért, elkapott. Sikitani akartam de nem jött ki egy hang sem a torkomon, ő pedig kiabálni kezdett velem és pofon vágott. Itt már folytak a könnyeim, kértem hogy engedjen el. Még egyszer megpofozott és elengedett, én azonnal futni kezdtem hazáig...

Már nem követett

Azt hogy hol voltam tudhatta, mert mondtam neki ezelőtt hogy minden szombaton ott vagyok. Már bánom hogy ismerkedni próbáltam.

18/L



2018. nov. 25. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
2018. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
És az, aki a facebookon felhívja magára a figyelmet boldog/boldogtalannak és utána csodálkozik a történéseken ??
2018. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán nem normális. Feljelentetted? Azonnal rendőrt kellett volna hívni. Van látható sérülésed? Nenj létleletet felvetetni, és irány a rendőrség! Valahogy meg kell fékezni az ilyen állatokat, hogy mással ne tehessen ilyet. Talán nem is az első esete volt már.
2018. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Miért szerinted normális?Szülőkkel egyeztess,rendőrség feljelentés akár zaklatásért,tanúk és bizonyítékok összeszedése ha nem akarod,hogy legközelebb meg is erőszakoljon.
2018. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Felkell jelenteni, nem tudom látleletet késő-e már kérni, de mindenképp megpróbálkoznék vele. Ha nem is magad miatt, de hogy mással ne forduljon ez elő mindenképp tedd meg.
2018. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen nem normális.


Az, hogy kommunikálsz vele, az nem jelenti azt hogy ismered. Ez a kis tévedés volt a te hibád. Az összes többi pedig az övé.

Légy óvatosabb, és kérj segítséget, hogy ne próbálhassa meg újra, se veled, se mással.


Helytelen lenne, ha csak azért nem szólnál, nehogy emiatt esetleg korlátozzanak. Sokkal rosszabb is lehet..

2018. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

4-es vagyok,véletlenül kitöröltem a privid..Már akkor elő kellett volna venned a gázspray-t amikor észrevetted,hogy követnek,felvenni valamit a földről,búvóhelyről pofáncsapni,még mindig jobb utólag elnézést kérni,mint hogy vérszemet kapjon a tehetetlenséged miatt...Én sem tudom megvédeni magam csak eszközökkel,ráadásul a 8. kerületbe jártam középsuliba és elég sok mindent láttam,tapasztaltam ami nem tetszett...egyik alkalommal pl. szószerint a felismerhetetlenségre verte az arcom egy cigány,mert szerinte én "okot adtam rá",amikor pedig lefeküdtem,hogy védjem magam szétrúgta az oldalamat,2 bordám eltörött,nem érdekelte,hogy nő vagyok,sípoltam minden levegővételnél,hetekig nem tudtam enni,mert annyira szétszakadt a szám,nem láttam a szemem körüli sebektől,anyám pedig minden alkalommal sírva fakadt amikor meglátott...(megúszta)..Akkor megfogadtam magamnak,hogy nem leszek többé áldozat,nem sray-zek,vettem magamnak egy kést amit 25 éve hordok magamnál és a felelősségem-következmények teljes tudatában gondolkodás nélkül beleállítom bárki nyakába aki olyan szándékkal közelít..ezt a fajta elhatározást csak azok ismerik,akik jártak hasonló cipőben,(nem kéne átélned,ha nem muszáj)viszont azis igaz,hogy ezt mintha megéreznék rajtam,sokan "óvatosak" a közelemben...


Meg kell találnod a számodra megfelelő önvédelmi módszert és igenis "lehet mindig melletted valaki" ha a helyzeted úgy kívánja...a facebookot meg felejtsd el..

2018. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Szép mese :) inkább tanulj ne itt kamuzzál össze vissza
2018. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
De szar kamu. És persze mikor zokogva hazaestél, akkor senki nem kérdezte mi bajod, ezért kénytelen vagy itt megtudakolni, hogy ez normális-e. Jó kis sztori, csak kissé eltúloztad.
2018. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is kamu. Tény, hogy nagy az isten állatkertje, de ilyen figurák azért nem szaladgálnak szabadlábon.
2018. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!