Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen főnök az aki cége...

Milyen főnök az aki cége anyagi és ebből következő humánerőforrás gondjai elől az alkoholba menekül?

Figyelt kérdés

Milyen egy jellemtelen gyenge főnök az, akinél a cégnél kemény anyagi gondok vannak, ebből következően kemény emberi erőforrás gondok is (felmondanak többen) és a főnök az alkoholba menekül? Egyre gyakrabban látni piásan a melóhelyen és nem kicsit morálromboló ha a főnöke az embernek azt motyogja részegen hogy bezárunk hát vége ennyi volt mindnekit kirúgok....

Milyen ember, milyen főnök az ilyen?


2018. nov. 26. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bedobta a törölközőt.

Nincs ebben semmi, azért mert ő a főnök, nem azt jelenti, hogy gép.

Sőt, örülj neki, mert van aki vigyorogva rúg ki.

Ez legalább a lelkére veszi.

Az én főnököm is piál, pont ezért.

2018. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez egy példa ami azt bizonyítja hogy mennyire alkalmatlanok kerültek felülre az utóbbi évtizedek során. Nem érdekli ha bukik, a rá bízott dolgozókkal együtt. Hisz közmunkából is megkeresi majd az alkoholra valót.
2018. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És a ha a tortán hogy a dolog a cég még akár menthető is lenne, de nem így. Piás fejjel nehéz partra kormányozni egy hajót.

Főleg úgy hogy rombolja az amúgy is alacsony morált és még az is a felmondást fontolja aki a szar pénz ellenéri maradna. És ha ők is elmennek akkor tényleg kaputt.

Szóval mintha a főnök is arra játszana rá hogy minél szarabb legyen. Nem az az érdeke úgy tűnik hogy mentsen hanem az hogy ha már csőd akkor hadd szóljon....

és persze ami bicskanyitogató hogy több családtagja be van ide jelentve kamura jó fizetéssel csak azér thogy állásuk legyen. Amíg jól ment a cégnerk ez nem volt gond,d e most hogy rosszul megy csöppet érdekes hogy a tényleg dolgozó emberek bérére nincs pénz de a semmit se csináló kamu munkaerő csaéádtagok bérére meg ban!

2018. nov. 26. 12:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is főnök vagyok. Nehéz időkben rúgtam már ki alkalmazottakat. Ne hidd, hogy az nekem egyszerű volt. Tudom, hogy családjuk van, abból az egy keresetből élnek. Többek barátaim is voltak. Megviselt lelkileg. Baj, hogy a szívemre vettem, hogy lehet egy egész család életét tönkre tettem? Persze, nem kezdtem el inni. Lehet valaki csak úgy tudja feldolgozni. Az lenne a jellemtelen és a gyenge, akit ez egy kicsit sem visel meg.
2018. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az emberek nem is sejtik mi vesz őket körül. Elhinnéd, hogy azért van ennyi baj a világban mert Sátán befolyása, uralma alatt van?
2018. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

" Elhinnéd, hogy azért van ennyi baj a világban mert Sátán befolyása, uralma alatt van?"


nem sőt az ilyne barom mint te jobban felkúr mint egy alkesz főnök. Annak legalább van (volt) agya csak elissza neked nem is volt.

2018. nov. 26. 14:42
 7/16 anonim ***** válasza:

Zárjon már be végre az a ki_aszott cég!!!

Évek óta itt vergődsz, hogy így csőd, úgy csőd, korrupció, csókosok, adócsalás, késett fizetés, túlórák, rabszolgamunka, meg ki tudja még mi. Én nagyon remélem, hogy végre lehúzzátok a rolót, mi meg megszabadulunk a napi 10 munkaügyis kérdéstől.

2018. nov. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Zárjon már be végre az a ki_aszott cég!!!"



Nem fog. Nuygodjál meg nem fog.

1991 óta létezik ezzel a főnökkel milliószor és miliiószor hallottuk már hogy ez a vég kész most már tényleg vége... és nem.


Tavaly nyáron volt egy időszak amikor

- telefon kikapcsolva mert nem fizették

-céges menza lemondva mert nem fizették

- bérleti díj nem fizetve

- takarítók elküldve mert nincs rájuk pénz

-villany egy időre kikapcsolva mert nem fizették

- NAV OEP mindenkinek tartoztak és akkor az okosok azt mondták most már tényleg ennyi nincs tovább most már vége tényleg....


és lám az tavaly nyáron vot azóta 1,5 év elhussant és lám itt vagyunk. nem szűnt meg.


most megint megy a duma hogy ennyi vége kész... de ki hiszi el? senki.

2018. nov. 26. 19:22
 9/16 anonim ***** válasza:

"nem fog. Nuygodjál meg nem fog."

Persze, mert egy ordas nagy kamu az egész és csak a te fejedben létezik

2018. nov. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
gyere ide melózni majd amikor a br 240-es szerződéseddel kézhez kapsz 100-110-et ( a járó 160 nettó helyett...) mert CSAK ÚGY !!! mert a többit a dicső főnököd zsebre tette majd nem találod iolyan viccesnek!!
2018. nov. 27. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!