Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cselekdtél már úgy jót hogy...

Cselekdtél már úgy jót hogy tényleg SENKI sem tudott róla?

Figyelt kérdés
Folyton látom az interneten ezeket a felkapott videókat, ahol mondjuk valaki körbejár és pénzt ad a hajléktalanoknak, meg hasonlók. És persze még így is tök jó hogy ezt csinálja, de elég nyilvánvaló hogy a nézettségre megy ki az egész. Elgondolkoztam hogy vajon az ember tesz e úgy is jót hogy nem kürtöli világgá, de még csak az érintett embernek ese mondja el. Nem gondolok nagy dologra, akármilyen apróság.. de úgy, hogy még az érintett személy se tud róla, csak te. Szerintem ezek azok, amik tényleg önzetlenek, mert még egy köszönömöt se kapsz cserébe, csak boldoggá teszel valakit. Te csináltál már ilyet? Ha igen, mi volt az?
2018. nov. 28. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
igen, kb mindennap csinálok ilyesmiket, mert jó ember vagyok. sztem nincs ebben semmi különleges. a jó emberek jó dolgokat csinálnak amik hasznára válnak a társadalomnak és az embertársaiknak.
2018. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

amiről senki nem tud olyat nem hiszem


de olyat amiről az érintett személyek igen, olyat sokat

2018. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam adakozok az utcai zenésznek átsegítek idős embert az úton minndennapi apró dolgok.
2018. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam jót tenni, -magamnak 😂😂😂

Kb. kétnaponta, és senki nem tud róla 😉

2018. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon...Egyszer volt, hogy egy külföldi diák utazott a buszon, amin én is ültem és le akart szállni és azt hitte, a felső gombbal kell jelezni (ami valami vészfék gomb asszem, de csak dísznek van ott szerintem) és megnyomta, persze nem történt semmi, szóval jeleztem neki az arra szánt gombbal és le tudott szállni.

Ez kb 2-3 éve volt.

2018. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párszor, igen,de nem égbekiáltó nagy tettek voltak.Nem várok köszönetet érte egyébkênt se.
2018. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira rejtetten nem, de közvetetten igen.
2018. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!