Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek duci a...

Van itt olyan, akinek duci a felesége/barátnője?

Figyelt kérdés

Nem tartjátok cikinek?

Kb hány cm hány kg?

Hogy viszonyultok az alakjához?


2018. nov. 28. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Miért tartanám cikinek? Egy én elfogadtam hogy ilyen, és annak ellenére hogy duci elég csinos ő így is. Másrészt ő 165cm és kb 68-70 kg körül van. Igazából nem is látszik rajta, mert egy nem feszes ruhákat hord amik kiemelik az alakját, másrészt ő rajta annyira eloszlik hogy nem venni észre.

Amikor megismertem ennél is kövérebb volt, azóta sokat fogyott ő, de saját elhatározásából, egyébként edzőteremben ismertem meg.

2018. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit tartasz ducinak?

Mert van akinek már egy 60 kilós nő is duci..

Amúgy a feleségem 160 cm, 80 kg.

Igaz, ő nagyon aktív, sokat sportol (thai box) de azért van feleslege, de nem szétfolyósan. Hatalmas melle van és nagy kerek feneke. Nekem mindig is ez jött be..Talán 1-2 vékony lánnyal voltam együtt életem során, nem élveztem velük a szexet..

Nem tartom cikinek :) ilyen hülyeséget.. nyilván nem lennék vele, ha annak tartanám..

Amúgy gyönyörű arca, szemei, haja van, abszolút büszke vagyok rá. Főleg, hogy most várja az első gyerekünk, így még szebb nagy pocakkal. :)


Aki nagyon szétfolyós 100 kg feletti nekem se jön be.


Pedig én nagyon sportos alkat vagyok, NB1-ben fociztam, de mégsem tetszenek a sportos lányok.


35F

2018. nov. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

volt eléggé telt barátnőm

nem tartottam cikinek, nekem bejön a teltebb alak, nem az alakja miatt mentünk szét

2018. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!