Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A legtöbb terembe járó ismerős...

A legtöbb terembe járó ismerősömnek duci barátnője van. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy nektek fontos, hogy a barátnőtök is sportos legyen és egészséges életvitelt folytasson. De a terembe járó ismerőseimnek mind duci barátnője van. Az egyikük azzal magyarázta ezt, hogy nem szeretne "deszka" csajokkal összejönni, ugyanis a sportosabb lányok nem nőiesek, mert kicsi a mellük, stb... Ti erről mit gondoltok?

2016. jún. 20. 15:53
 1/10 likebike ***** válasza:
100%

Mert a duci lányok jönnek be neki-_-

Attól még,hogy ő edz,még nem kell a barátnőjének is ezt csinálni,meg nincs előírva,hogy hobbi testépítőknek csak az edzést végző csajok jöhetnek be.

2016. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Van, aki a ducibbakat szereti, ez azzal sem függ össze, hogy ő mennyire komolyan testépít.

Az érv nem állja meg a helyét, mert egy nőnek nem esik le a genetikailag nagy melle attól, ha gyúr vagy normális alkatúvá fogy, maximum egyeseknek. De akinek egészen nagy melle van, az még fogyáskor sem tudja elveszteni, akkor sem, ha sokat fogy mellből.

Egy izmos nő pedig nem deszka, épphogy kellemes domborulatai vannak, kerek, feszes fenék, nem hurka kar, a mellről már írtam. De ízlés dolga, van, aki a nagy mellnél fontosabbnak tartja az egészséges, sportos kinézetet...

2016. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

én is sok ilyet láttam, de előbb utóbb a pasi mindig elkezdte pedzegetni a lánynak,hogy ő is járhatna kondizni meg ehetne tisztábban stb..

úgyhogy nem hiszem,hogy ezek a kapcsolatok hosszabb távon is működnek. ráadásul aki edz annak ez fontos téma,szeret róla beszélni és hogy milyen sikereket ért el ma stb. aki meg nem kondizik az meg meghallgatja udvariasságból,de nem érdekli annyira,főleg nem a sokadik ilyen beszélgetésnél. ezért sem működik az ilyen kapcsolat hosszabb távon szerintem.

akik közösen is járnak kondizni azoknak szerintem tartósabb lesz a kapcsolat..de ez csak az én véleményem,amiket én láttam a környzetemben az alapján.

2016. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

#2: Hár ezt erőteljesen megcáfolom. A mell zsírszövet. Ahogy fogytam, a mellem is úgy ment össze. A férjem már azon aggódott, hogy teljesen el fog fogyni. :/

És nem, nem én vagyok a kivétel...

2016. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül van a legtöbb fitnesses nőnek szilikon melle. Egy versenydiéta végére kb eltűnne minden. Igaz, most nem versenyzőkről van szó, de hobbi szintű szálkásításnál is csökken a mell mérete, pláne annak aki onnan fogy először.
2016. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kb 100.000 ember jár terembe Magyarországon. Tehát az az oka, hogy ilyen emberekkel vagy ismeretségben.
2016. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő dolguk nem? Nekem az átlagos szép, sportos csajok jönnek be.
2016. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudnak jobbat összeszedni, ennyi
2016. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

3-as ez is csak általánosítás. Mi a párommal már évek óta együtt vagyunk és nagyon jó a kapcsolatunk. Én edzek, ő nem. Nem érdekli az edzés,bár néha kedvet kap hozzá és egy darabig csinálja velem, aztán hagyja megint. A tisztán kajálástól pedig teljesen elzárkózik. Általában kétfelé főzök. Vagy van úgy, hogy ő csinál magának valamit külön. A sikereimnek, fejlődésemnek örül, tudok erről beszélgetni vele, de van más közös hobbink és sok más beszéd témánk.

Párszor elmondtam neki, mit, hogy kellene, de nem erőltetem. Ha nem akarja, akkor nem. Max. 5 kg felesleg van rajta, szóval nem halok bele én sem, ez még nem zavar.

Bizonyára nem mi vagyunk az egyetlen ilyen pár.

2016. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A fickó nagyságától is függ ,egy 100-120kg-os fickónak (csak példa) mivel nagyobb ezért több minden belefér és neki már kicsit más lesz az átlagos , de egy 60kilós hülyegyereknek az 50 kg is dagadt lenne.
2016. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!