Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb félelmetek?...

Mi a legnagyobb félelmetek? Gondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert én elég sokáig gondolkodtam a sajátomon de nem nagyon jutott eszembe semmi.. (olyanra gondolok ami a valóságban is létezik)

2018. nov. 28. 22:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy ebbe a kérdésbe bele kell gondolnom. Most komolyan, ez ijesztő!


De amit az első válaszoló írt, az elég esélyes. Optimista vagyok, nem félek ennél is rosszabb dolgoktól, még ha léteznek is.

Ráadásul remek úton járok afelé. Csak én már közben észlelem, hogy mit csinálok, illetve mit nem.

2018. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Több is van. A legnagyobb, hogy kiszolgáltatva élem le az életem hátralévő részét valami súlyos betegség miatt. A másik legnagyobb pedig a vakság. Rendkívül vizuális ember vagyok. Bele sem tudok gondolni miképpen tudnám feldolgozni.

De félek még egy világégéstől is. Ahol nagyhatalmak játszmái miatt kellene sanyarú körülmények között szenvedni, barátok halálát végignézni. Soha nem szeretnék egy világháború részese lenni.

De félek attól is, hogy magányosan élem le az életem és senkivel sem tudom megosztani az ilyen paranoid f*$zságokat :D

2018. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Én attól félek hogy nem fogok találkozni személyesen Szabó Péterrel, és úgy kell leélnem az életemet, hogy sosem ismerjük meg egymást
2018. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

Amúgy ki az az okoska aki olyan válaszokat is lepontoz ami teljesen szubjektiv egyéni félelmekről szól? :D

Mármint ebben mi a sz.ar van amit le kell pontozni? Ezt soha nem fogom megérteni.

2018. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2018. nov. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A jövőtől.

Ami megfogható dolog pedig, az autóvezetés.

2018. nov. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Elég sok mindentől félek :D

Pl. nagyon tériszonyos vagyok, ez az egyik legnagyobb félelmem, hogy lezuhanok valami magas épület tetejéről és nem is halok meg azonnal, hanem még percekig agonizálok.

Aztán félek egy csomó állattól, pl. a rovaroktól, csigáktól, férgektől, stb..De támadott már meg megvadult őz is és majdnem ott maradtam, szóval azóta már tőlük is félek.

Félek attól, hogy soha nem lesz barátom és egyedül halok meg.

Meg félek a paranormális dolgoktól is.

20l

2018. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Metionin ***** válasza:
Hogy teherbe esek és nem veszem észre időben.
2018. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
a jövőtől,és hogy egyre rosszabb lesz,nem ugyanolyan,vagy jobb
2018. dec. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A megalázottság, megszégyenülés, kiszolgáltatottság, és hogy mindezzel egyedül maradok.
2018. dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!