Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ha teljesen...

Mit tehetnék ha teljesen magányos lettem?

Figyelt kérdés

Már nem csak én, a szüleim is úgy érzik baj van, és aggódnak, hogy miért lettem ilyen. Nincsenek barátaim sem, aki volt már csak ilyen felületes, mivel a barátnője tölti ki minden idejét. Nekem nincs barátnőm, -még nem is volt- mert félek a lányoktól, bulizni ebből kifolyólag tehát nem is járok. Az pedig, hogy ennyire magamnak való lettem úgy, hogy egyetemista vagyok egy másik városban, nos még szomorúbb. Otthon már senkivel sem tartom a kapcsolatot pedig nem egy kicsi faluban élek. Így tehát mindig otthon ülök, a koliban pedig a szobában. Ott sincs barátibb viszonyom senkivel, a lányokról meg nem is beszélve. Bevallom, hogy kicsit nem értem miért ennyire távolságtartó velem mindenki. Kínomban már cigizni is lementem a többiekhez, noha soha nem bagóztam. Ha a minap bejelöltem két kolis lányt el sem fogadtak. Ha annyira csúnya lennék még megérteném, de több különféle visszajelzés szerint is jól nézek ki mégis ez van. Lényegtelen, de ez is hozzátartozik a történethez.

Ebben a helyzetben mit tennétek a helyemben? Hagyjam az egészet így ahogy van, mivel valamiért így kell lennie vagy próbáljak meg valahogy változtatni?

Ez az utolsó évem, utána olyan munkát választanék, ami sok távolléttel jár, vagyis párkapcsolatot fenntartani szinte lehetetlen. Kezdem úgy berendezni az életemet, hogy mindent egyedül viszonylagos jóléttel, mi mást tehetnék...

21/F



2018. nov. 29. 20:58
1 2
 1/18 anonim válasza:

A Társkereső oldalakat ajánlom.

Nekem segített.

20/N

2018. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi, de az szóba sem jöhet.
2018. nov. 29. 21:38
 3/18 anonim ***** válasza:

Mennyire tudsz jól kommunikálni?

Nyitott vagy és érdeklődő, próbálsz beszélgetni másokkal, megismerni őket?

Figyelsz a testbeszédre?

Ha a külsőddel nincs gond, akkor valami odabent nincs rendben. Szükséged van egy olyan emberre, aki őszintén elmondja a véleményét rólad, miután jobban megismert téged, hogy segíteni tudjon.


Olyasmit meg ne csinálj mások kedvéért, amit elítélsz magadban. (A cigire gondolok itt főleg.)


L

2018. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Átérzem a helyzetet. Keress valami motivációt, valami olyat ami motivál, akár menj el edzeni. Tudom, hogy amikor magányos az ember szinte kimozdulni sincsen kedve, de muszáj.
2018. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudok beszélgetni, és van, hogy tényleg kíváncsi vagyok az emberekre, főleg ha olyan téma kerül szóba, ami engem is érdekel. Viszont olyan is van, hogy nem érdekel senki mert mindenki terhet jelent számomra.

Ugyanakkor azt is érzem, hogy nem vagyok olyan laza és nyitott, jódumájú egyéniség akinek a társaságáért valóban odavannak a nők, férfiak egyaránt.

Ennek lehet köze van az önbizalomhiányomnak is, de azon nem tudok változtatni bárhogyan is próbáltam. Csendes személyiség vagyok, de ennyire magányos soha nem voltam még azért.

2018. nov. 29. 22:07
 6/18 anonim ***** válasza:

Ki kell derítened, miért ilyen távolságtartóak veled. Csak akkor fogod tudni megszüntetni ezt az okot.


Akár őket is megkérheted, hogy mondják el őszintén, bátran, hogy mi bajuk van veled.

2018. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ahh, úgysem érne semmit. Most így nem vagyok senki a szemükben, de utána majd én lennék a nem százas srác. Különben sem hiszem, hogy megmondanák, hogy mit gondolnak, maximum annyit, hogy nem ismernek, így hát nem barátkoznak velem csak úgy.
2018. nov. 29. 22:24
 8/18 anonim ***** válasza:

Véleménye mindenkinek van, még ha nem is ismer annyira téged. Csak meg kell értetned vele, hogy építő kritikát szeretnél kapni, ezért legyen őszinte. Normáis ember nem kifogásokat keres egy ilyen kérés után, hanem rendesen válaszol.


Én sem ismerlek, csak a leírtak alapján tudnék nyilatkozni, de itt most a személyes kontakt számítana, nem az írásbeli önkifejezésed.

2018. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ezt így nekiszegezni az embereknek kicsit nyers volna, ez nem túl jó ötlet az esetemben úgy gondolom.
2018. nov. 29. 22:35
 10/18 anonim ***** válasza:
De ha jól láthatóan távolságtartóak, akkor okkal szegezheted hozzájuk a kérdést, nem?
2018. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!