Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan zenei vagy bármilyen...

Van olyan zenei vagy bármilyen más ízlés, ami alapján megítéled a másik embert?

Figyelt kérdés
Egyrészt ha valaki elmondja, hogy ezt vagy azt szeretik, sokan rögtön leszólják, hogy az milyen gáz. Közben másik kérdéseknél valaki megkérdezi, gáz-e valamit hallgatni, és az emberek kioktatják, hogy miért nem vállalja önmagát. Szóval most őszintén: van olyan, hogy az ízlése lapján megítélsz embereket? Van olyan zene, film, akármi, ami után nem lenne már szimpatikus neked egy másik ember, ha azt szeretné?
2018. dec. 1. 20:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Az elírásokért elnézést.


*alapján

2018. dec. 1. 20:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem,nincs. Mert meglehet mindenkinek a szubijektív véleménye. Ízlések és pofonok. Inkább az a gáz,aki ez alapján ítélkezik más felett. #myopinion
2018. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert itt általában ezt a választ látom (korábban nem én tettem fel a kérdést, csak olvasgattam). De én pl. már egyre kevésbé szeretem megmondani, miket hallgatok. Sokan leszólják.
2018. dec. 1. 20:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem, kivéve ha valami ezos idióta aki minden sz***rt benyal... Na az inkább hagyjon békén.


Az istenhívőkkel nincs bajom, nem egyezik a véleményünk, mindenkinek joga van hinni amiben akar. Istenben, a tudományban, ha akar abban, hogy holnap óriáspókok támadják meg városainkat. Csak a horoszkópmániás, médiumbu***i típusok hagyjanak békén.

2018. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Dc, Marvel képregény és azok film adaptációjáért rajongókat, Star Wars hardcore rajongókat nagyon nem bírom.


Nagyon tipic piros-kék fúzős acélbetétesben járkáló, egész alkart eltakaró szegecses akármit hordó punk kamaszokat se bírom, akik játszák az agyukat a buszmegállóban, szidják a társadalom egészét zenei alapon, aztán ugyanolyan prosztó stílusban bömböltetik telefonról a Kárpátiát, vagy egyéb agyon hype-olt bandát...


Tipikus nagyarcú leendő HR-es vagy marketing-menedzsment szakos, netán jogász hallgató kis gennygombócot, aki apuciék pénzén minden nap öltönyben mászkál valami irtózatosan hülye mintályú és-vagy színű ingben, és vonalzóval van elválasztva a haja.

Az a tipikus kis senki, aki mindenkivel spanolni akar, mindenkinek játsza a világ leglazább csávója szerepet, de amikor megszólal akkor kb a szél lobogtatja a pofáját.

Ha ezt kimutatod felé akár csak annyival hogy cseszel köszönni neki, nem mész vele inni, nem érdeklődsz a totál érdektelen sztorijai iránt, akkor elkezd hülye kis kamaszcsaj módjára kipletykálni hasonszőrű haverjai közt.

2018. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
mintájú... Már a gondolat jól felhúzott, teljesen dekoncentrál ilyenkor az elnyomott frusztráció, plusz a GYIK trágárság szűrője...
2018. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös, bocs, de téged lepontoztalak, mert nem a kérdésre válaszoltál. Most zenei/filmes stb. ízlésről volt szó, nem arról, hogy sorolj fel mindenkit, akit utálsz.
2018. dec. 1. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a leszólások miatt már meg se említem miket hallgatok.
2018. dec. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megválogatom azokat, akiket közelebb engedek magamhoz.

Ha csak kollégáról vagy haverról van szó, akkor nem igazán érdekel, hogy mit hallgat vagy szeret, de ha valakit barátomnak nevezek ott már vannak követelmények, pl. ha Justin Bieber a kedvenc énekese, a Mein Kampf vagy a keresztény biblia a kedvenc könyve és mondjuk a Birdemic a kedvenc filme akkor egyértelműen offos. :D Leszólni nem fogom érte, csak megmondom, hogy nem tetszik a stílusa, bye.


Szerintem az ember ősidők óta magához hasonlót keres maga mellé, és mivel eddig is tökéletesen bevált, nincs okom máshogy csinálni.

2018. dec. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem meg, csak érdekesnek tartom a heavy metal-tól, a reggitől és hasonlóktól.
2018. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!