Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Nagyon ciki, ha egy...

Fiuk! Nagyon ciki, ha egy lany pasi elott szellent almaban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 16:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
23%
Nem. Ha előttem pukizik egy lány, én felizgulok rá.
2018. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

No,de almaban nem tehet rola.

Most akkor rettegve fekudjek le?

2018. dec. 2. 16:53
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Hosszabb kapcsolatnál ez a bizalom jele :D és nem , egyáltalán nem gáz :D
2018. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha szerencséd van, ő is alszik. Én is mindig rettegtem, többnyire kerültem az együtt alvást, vagy a fél éjszakát ébren töltöttem.😃
2018. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Senkit nem érdekel őszintén. Szerinted ő nem szokott? Felnőtt nem tesz fel ilyen kérdést, gondolom 16 körül vagy.
2018. dec. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor nyilvan a #4es hozzaszolo sem felnott.

Egyebkent meg,miert ne retteghetne egy no ettol.

Kepzeld,hogy egyszer ejjel szellentettem nagyot es felebredt a parom, majdnem panikrohamot kaptam...

2018. dec. 2. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem ciki, hanem egy csúnya hazugság lebukása!

Mert akkor te nem is lány vagy , hanem valami átműtött mutáns!

Minden férfi tudja, hogy a lányok pukiját (ami egyébként rózsa illatú) csillámpónik hordják ki, és szivárványon csúsztatják el az üveghegyen túlra!


Úgyhogy ha én észrevennék egy ilyet, biztos kiposztolnám az instára, utána meg feldarabolnám láncfűrésszel az ilyen transzvalamit, egészen apró darabokra.


De tételezzük fel, hogy a szóban forgó pasinak több agysejtje van egy amőbánál, és nem lepődne meg ezen annyira, hogy más embernek is ugyanúgy működik a perisztartikája, mint neki...

2018. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Egy normális kapcsolatban nem az, akkor sem, ha nem álmodban történik. Ez a kérdés a tini párkapcsolat rovatba való inkább...
2018. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, ha együtt éltek, akkor nyilván látta már a bugyijaidat a szennyestartóban, ami nem biztos, hogy ugyanolyan színű volt, mint amikor felvetted. A közös WC-kefét is tartotta már a kezében, amin felfedezett ezt-azt, stb. (Azt hiszem, még friss a kapcsolat, ezért görcsölsz ennyire ilyen marhaságokon...) :)
2018. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem ciki.
2018. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!