Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki eléggé...

Van itt olyan aki eléggé önbizalomhiányos, komplexusokkal küzd, szorong, viszont a külvilág felé teljesen vidám, közvetlen embernek mutatja magát?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, én ilyen vagyok.
2018. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen ember van, és sok helyzet van ami ilyen...

Ezt le lehet ám vetkőzni a rendszeres "mélyvizbeugrástól" (mint nekem is)----> miért?

2018. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Rengeteg ilyen van. Még világsztárok is. Őket a kívülről piros, belülről rohadó almához lehetne hasonlítani. Ilyen világot élünk...
2018. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok ilyen ember van. Ez egyfajta színjáték, belső bizonytalanságát vidámsággal, poénkodással, nevetgéléssel, harsánysággal szeretné leplezni.
2018. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
voltam hasonló
2018. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én ilyennek tartom magam. Igyekszem tartani magam az emberek előtt és jó hangulatúnak, közvetlennek látszani, és ez van, hogy sikerül, van viszont, hogy kevésbé. A munkatársaim például sokszor megjegyzik, hogy olyan kis szomorkásnak tűnök.
2018. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyen típusú embereket hívják úgy, hogy Stepford Smiler
2018. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat:)


Egy osztálytársam rakott ki egy idézetes képet ilysn témában. De én teljesen kedves, vidám, közvetlen csajszinak ismertem meg. Ezért el is csodálkoztam, hogy létezik ilyen hogy valaki állandóan kb egy szerepet játszik?!


Én sajnos vagy nem sajnos nem tudok ilyen lenni, pedig eléggé visszahúzó, félénk vagyok. Sokszor jól jönne, hogy ne lássák rajtam az emberek 😐🙂

2018. dec. 2. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!