Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar szinte minden...

Miért akar szinte minden ember Budapesten tanulni, ott egyetemre járni? Mi olyan vonzó van ebben? Én Debrecenben tanulok, de sokkal népszerűbbek azok akik Pesten vannak

Figyelt kérdés

Nők, pia, bulik, Erasmus... Mindenki ezekért megy elsősorban. Habzsolni akarják az életet, Budapest pedig erre fantasztikus lehetőség egy fiatal l8-19 éves lánynak vagy fiúnak. Sajnos, tapasztalataim alapján a lányok mérhetetlenül elribizlisednek, a fiúk pedig ivászatot ivászatra halmoznak.


Csak Budapest létezik?


2018. dec. 2. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki. Pécsi vagyok, itt jártam egyetemre is, nagyon sok pesti jött ide, sokan itt is maradtak, annyira megszerették a környéket. Családias hangulatú, kiváló egyetem, város. Az én szakmámban (mérnök) meg ha nem a BMEn végeztél, akkor tökmindegy hogy hol, onnantól a tudás számít. 25/N
2018. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#10 en ertem🤓
2018. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!