Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy ha szociáli...

Mit csináljak hogy ha szociális fóbiám van és tanfolyamra kényszerülök járni egy jó pár idegen ember közé?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
paprikáskrumplit
2014. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

legyél fáradt, és guríts le pár felest :)

akkor kicsit le van fáradva az agyad, nem pörög annyira a hülyeségeken :)

igaz fogsz hülyeséget csinnálni emiatt, de örülj, hogy fejlődhetsz ezáltal :)

2014. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A felhasználó ***** válasza:
0%
Szilvásbuktát.
2014. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj összebarátkozni egy-két emberrel. Tudom, nem egyszerű, nekem is szociális fóbiám van, és nem tudok beszélgetni az emberekkel. Amikor ilyen tanfolyamra jártam egy évig, összesen 1 emberrel beszéltem csak, a padtársammal. A többieknek a nevét sem jegyeztem meg soha pedig láttam őket több tucatszor... De ha van legalább egy barátod a csoportban, akkor már nem fogsz annyira izgulni, amikor a tanfolyamra kell menned.
2014. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!