Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha féltékenységi...

Mit tegyek ha féltékenységi roham jön rám?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást a vőlegényemmel nem akarom elrontani a kapcsolatunkat.

De féltékeny vagyok olykor-olykor, ha rám jön ez a "féltekénység"

Egyszer 2szer már adott rá okot h még jobban az legyek. Igen nem vagyok magammal megelégedve de ki az aki megvan?! Tényleg létezik olyan férfi aki soha nem csall meg? Olyan nehéz ezt elhinni a mai világba a mai férfiakról. :(


2018. dec. 3. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
ne törődj a világ több mint hétmilliárd emberével, a kb 3 és fél milliárd férfiével, csak magatokkal. Nem kell hasonlítgatni sem. Szeretitek egymást és kész, nem kell túlbonyolítani főleg nem kell az ilyen tiszta szép helyzetet ásni alá képzelgéssekkel, fantáziálásokkal, statisztikákkal.
2018. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Mégis milyen okot adott rá hogy féltékeny legyél? Mert ha ha volt okod rá, mégis miért vagy még vele?
2018. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Én, mint pasi, azonnal rúgnálak kifelé!


Amúgy mikor jön a roham? Ha egy lány ül az ölében a céges bulin, vagy már akkor is, ha végig meri nézni a SÍ parfüm reklámot Cate Blanchet-tel?

2018. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
az 1-est nullára értékelted? tudod mit? le vagy tojva. Tanácsoljon neked a halál.
2018. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A nők jobbak?
2018. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló nem tudom h miről beszélsz magyarázd el

Vagy menj máshova ugatni.

2018. dec. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!