Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok úgy általában kedvese...

A lányok úgy általában kedvesebbek, jószívűbbek a férfiaknál? Valamint a férfiakra jobban jellemző a durvaság, szadizmus?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 03:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%

Én idősebb fószerként nagyot csalódtam a nőkben, amit máig nem tudok megemészteni.

Köszönhető ennek a vacak internetnek, amikor bárki közölheti büntetlenül a véleményét a világgal.

Amíg 2000 év előtt egy nő személyesen sosem merte elmondani a véleményét, így nem volt napi szinten képben ez a helyzet.

Akkor is lehetett sejteni, meg voltak furcsa reakciók, de át lehetett magyarázni mindent.

A nőkben kevesebb fizikai agresszivitás van, nagyon ritkán jutnak el a megvalósításig, ellenben sokkal több frusztráció, gyűlölködés, stb van bennük.

Nagy százalékukra a gondoskodás, empátia jellemző, ez teszi őket nagyon értékessé.

Akikben meg még ez sincs meg.....na róluk beszélnek a fenti hozzászólásokban.

2018. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10 nem is gondoltam, hogy felsőbbrendűek, de a családi dolgokon kívül mindent amit leirtál ott az történt, hogy azok a nők, csak belekavartak abba a szarba, amit amúgy férfiak okoztak.

Nézzünk meg bármi felé szélsőséges, vagy kártékony eszmét, vagy szervezetet ezen a bolygón, állítom 95%-uk férfiakbol áll össze, azok hozták létre. Az 5 % nő, azok nagy része valahogy bele lett rángatva, sokszor kényszerítve.

Kérdés: "A lányok úgy általában kedvesebbek, jószívűbbek"

Én ezzel tök egyet értek, sokszor már jobban érzem magam lányok társaságában, pontosan ezek miatt. 100x több pozitívat kaptam tőlük, mint férfiaktól, és szó sincs arról, hogy bejöttem volna nekik, vagy imponálni akartak nekem, egyszerűen a férfiak nagy részének undorító a lelki világuk, ha van nekik ilyenjük. Ezt könnyű tulszarnyalniuk, ennyi.

Nekem meg már herótom van az állandó gyűlölködéstől, mások szidalmazasatól, meg a folytonos fa..méregetéstől, és ezek a dolgok tapasztalataim szerint pár perc alatt előjönnek főleg férfiak közötti normálisan induló kommunikáció során.

Úgyhogy a kérdésre a válaszom továbbra is egyértelműen IGEN!

2018. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én mindig azt gondoltam,hogy a lányok gonoszak és veszélyesek,de a tapasztalataim alapján ez nem igaz
2018. dec. 4. 18:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, összességében így van.
2019. dec. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!