Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy pszichopata vagyok?

Lehet hogy pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

Most léptem be a kamaszkorba és egyre durvább dolgokat vélek felfedezni a személységemmel kapcsolatban! Az elmúlt 6 hónapban kezdtek eltűnni az érzéseim: PL: Van egy rendkívül szegény sorból származó cigány család akik nagyon nyomorult körülmények között élnek mi szoktuk őket támogatni, régebben mindig meghatódva jöttem vissza tőlük és most semmi eggyetlen egy érzelem sem! Sokszor érzem hogy mutatnom kéne valami érzelmet de nem tudom mit, próbálkozom úgy tenni mintha meghatna vagy valami de belül semmi! Egyre többet fantáziálok a gyilkosságról a vérről és a szenvedésről és ez már néha engem is megijeszt ha esetleg azon kapom magam hogy 30p-e azon gondolkozom hogy hogy lehetne kivéreztetni egy embert! Nem emlékszem az álmaimra és komor vagyok! Nem tudom hogy ez kamaszkor vagy valami más!


14/F



2018. márc. 11. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem..
2018. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Kamasz vagy.
2018. márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem, ez teljesen normális, a cigányokat nem érdemes sajnálni. Épp ma volt, hogy sétáltam a belvárosban a cigánycsalád meg ordenáré módon üvöltve közlekedett végig, leginkább egymással ordítoztak, meg a szobrot "molesztáltak".


Ennyit tudnak, ezek állatok.

2018. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha pszichopata lennél, akkor az már nagyon régen kiderült volna.
2018. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Kamasz vagy.
2018. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nemrèg talàlkoztàl ezzel a szòval, igaz? :)
2018. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Ha pszichopata lennél, akkor ez baromira nem zavarna. Szóval nem vagy az :)
2018. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem, szimpla kamaszkor, nyugodj meg. Én is annak hittem magam a te korodban, meg rengeteg ismerősöm is, haverokkal nagyon sokat beszéltünk erről-arról a témát illetően, de egyáltalán nem komoly dologról van szó.

Ettől függetlenül, ha úgy érzed, kereshetsz egy pszichológust, nem fogártani. :)

Azt viszont személyes tapasztalat alapján tanácsolom, hogy ne gondolj egyből (főleg ilyen komoly) mentális betegségekre egy-két apróság miatt.

2018. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Keresd fel az iskolapszichológust, ő fog tudni segíteni ebben, a gyakorisok aligha...
2018. márc. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű, akkor aligha lenne bűntudatod. Persze, azért igazából ezt szakember tudná igazan megállapítani.
2018. márc. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!