Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben térsz el az átlagtól?...

Miben térsz el az átlagtól? Milyen furcsaságaid vannak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szociális fóbiám van, vagy Aspergeres vagyok, nem tudom melyik mert nincs róla papírom. Ha van valami amivel lekötöm magamat, akkor akár napokig elvagyok úgy, hogy senkihez nem szólok egy szót sem. Volt már, hogy emiatt furcsának vagy egyenesen hülyének néztek vagy éppen úgy kezeltek, néha utálom magam emiatt, máskor hatalmas szerencsének tartom. Erősen hajlamos vagyok a depresszióra és nehezen barátkozom.


Emellett általában törekszem a tökéletességre, ha valamibe belekezdek és komolyan is veszem, akkor azt igyekszem a lehető legjobban és legpontosabban tenni. Sokszor olyan dolgokon is hosszan eltöprengek, ami másnak eszébe sem jutna vagy jelentéktelennek tartana.


Nagyjából így hirtelen ennyi jutott most eszembe.

2018. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Dühös leszek, ha egy újabb felesleges alommnyi kiskutyát vagy kiscicát meglátok, miközben a saját mentettjeimnek nem találok helyet....
2018. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!