Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kedvelik jobban a őt...

Miért kedvelik jobban a őt mint engem?

Figyelt kérdés
Én kitünő vagyok, a padtársam meg teljesen átlagos, én beszélgetek a tanárokkal, meg boldog szülinapot kívanok nekik, mégis jobban kedvelik őt. Engem az osztálytársaim se szeretnek, pedig a padtársam nagyon idegesítő, még is bírják. Egyfolytában pörög, szerintem amúgy hioeraktív, hadonaszva magyaráz meg sokat grimaszol (mondjuk szerintem nem direkt).
2018. dec. 4. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te is átlagos vagy :D


Attól mert kitűnő vagy még nem vagy jobb de se rosszabb.

Nyilván az osztálytársaid is látják rajtad hogy többnek hiszed magad náluk.


Az emberek élvezik az olyan emberek társaságát akik humorossak.


Pl: Én egy kettes tanuló voltam, de még is mondhatni menőnek tartottak az iskolában.

Szerettem bohóckodni és másokat megnevettetni és stb.


Szóval engem jobban szerettek mint a kitűnőket.

2018. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól nem kedvelnek jobban mert kitünő tanuló vagy még a tanárok sem.
2018. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tanárok azért, mert ők mindig jobban szeretik az órán aktívan tanulókat, még ha rosszabbul is teljesítenek, mint azok akik meg sem szólalnak órán. Mert emiatt azt látják rajtad, hogy nem érdekel téged az adott tantárgy, ellenben a padtársaddal, akin igen.

Az osztálytársak meg általában nem szeretik a kitűnő, stréber, tanároknak nyalizó gyerekeket, pláne ha felsőbbrendűnek tartják magukat.

Mivel a padtársad pörög, gondolom nyitottabb is, többet beszél velük, és pont ezért, jobban is bírják.

2018. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert neked az agyad fejlettebb. Neki meg a szíve. Lelkesebb , közvetlenebb.
2018. dec. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is aktív vagyok órán, mégis mindenki őt tartja okosabbnak.
2018. dec. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!