Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy adott ember meghal, a...

Ha egy adott ember meghal, a családja mit csinál a ruháival és fehétneműivel?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés de nem illik ilyet kérdezni de tök sokat gondolkodtam ezen..🤔🤔..

Esetleg kidobják őket??...



2018. dec. 4. 19:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kidobják, vagy odaadják rászorulóknak.
2018. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerősömet megkérték hogy hordja a megboldogult nagyapja felsoit legalább mindet egyszer.

Érdekes ez a gyász...

2018. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Géprongynak jó az még.Pl.esztergapadot,vagy IFA motorblokkot törölgetni.
2018. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálunk volt példa kidobásra is a tágabb családban (igaz, csak később, mikor már túl voltak a gyászidőszakon), még elajàndékozàsra is. volt aki mindentől megszabadult, volt, aki néhány dolgot megtartott. Személy szerint én egy-két hozzá kötődő dolgot megtartanék, elsősorban valami tárgyat, de ha lenne olyan jellegzetes ruha, akkor azt is.
2018. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utcában az időseket meg kérdeztem kell-é ruha, jöttek és válogattak. Volt bőven és két zsáknyi maradt kidobásra. Pár olyan ruhadarabot megtartottam, ami úgy 100 éve volt ünneplő. Fehérneműt is vittek el, mert volt elég sok bontatlan csomagolású is.
2018. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szétosztják rokonok között + Máltai szeretetszolgálat...
2018. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2018. dec. 4. 21:03
 8/18 anonim ***** válasza:
Örülök hogy törlik a válaszomat, nemtudom hogyha nektek halna meg valamelyik szülő, örülnétek neki ha valakin latnatok?! Szerintem nem....
2018. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát a póló még oké...de a fehérneműket a hajléktalanokon kívül ki venné fel más után?
2018. dec. 6. 22:00
 10/18 anonim válasza:
Megtartani nem jó mer az emlékek hozzá fűződnek. Kidobni vagy oda adni valakinek
2019. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!