Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiú azt mondta rám hogy"jó...

Egy fiú azt mondta rám hogy"jó húsban vagyok". Ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés

2018. dec. 5. 20:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Aki a csorda után megy, az mindig szaros füvet fog legelni (nagyapám)
2018. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
amikor elolvastam a kérdést nekem egyből az ugrott be hogy szerinte jól nézel ki. de lehet én vagyok a bolond
2018. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem közben és azt mondta úgy gondolta a "a jó húsban vagyok"-ot, hogy neki pont jó és nem kövér. Ez az egész abból indult ki hogy megkérdeztem tőle hogy szerinte kövér vagyok-e, erre ő azt mondta nem, jó húsban vagy. Utána rákérdeztem hogy ezt hogyan is érti pontosan és kiderült ellentétet mondott magának. Én is úgy tudtam hogy jó húsban lenni azt jelenti teltebbnek lenni, ezért kérdeztem meg. Köszönök minden választ, tényleg hasznosak voltak:))
2018. dec. 5. 21:04
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
jelentheti azt, hogy "nem vagyok olyan nádszál vékony mint a sokan hanem pont jó hiszen van rajtad hús de még nem vagy dagadt csak kicsit testesebb"- ezt jó értelemben (valakinek ez bejön). Ha mondjuk 70-kg lennél azt jelentené hogy elhíztál szépen kifejezve. vagy amint valaki ezelőtt írta, a legjobb esetben azt is jelentheti, hogy szép a combod, melled, feneked. Döntsd el te, de ha a második is akkor sem kell sokat fogynod csak azt jelenti van rajtad némi felesleg ami nélkül jobban tetszenél neki.
2018. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Közben látom már megvan, bocsi :D
2018. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
23%

Én azt feleltem volna (Mivel leírtad a súly/magasság) a "kövér vagyok?" kérdésedre...


Ő azt felelte: Jó húsban vagy.


Ami azt jelenti, még nem vagy kövér, de jó irányba haladsz afelé.


Tegyük fel megkérdem (elötte kitépek egy fát gyökerestül) majd megkérdezem: gyenge vagyok?


Erre ő: Jó erőben vagy.


Szóval, ezen nincs mit félreérteni, egyértelmű, nem tart soványnak.

Gondolom kövének nem tart, mindössze egy kis töltött galambnak, és ők aranyosak ám.

2018. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!