Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy annyira...

Normális az, hogy annyira félek az élettől, hogy inkább meghalnék már most?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lesz még velem, minden bizonytalan. Lesz-e diplomám nem lesz, hol kell majd húzzam az igát...

A lányokkal kapcsolatban sem áll valami jól a szénám, nincs kire támaszkodnom, ami végül is normális, mert mindent magamnak kell tennem, de ettől félek. Aludni sem tudok jól mostanában, komolyan inkább meghalnék csak ne kelljen végigküzdeni ezt az egészet a semmiért.

Más is érzett már így vagy nálam vannak gondok?

21/F



2018. dec. 5. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem töröltettem semmit, valószínűleg automatán törölték olyan szépeket írtál. :)
2018. dec. 5. 22:06
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Aterzem teljesen. En is egykoru vagyok veled es azt veszem eszre,hogy a korosztalyunk mar 20-on evesen ki van idegileg a nyomastol. “ Mikor lesz parod?” “Mikor lesz vegre diplomad?” “Mikor lesz vegre munkad?” Allandoan hajt minket mindenki es ettol az ember total bekattan. Foleg itt Magyarorszagon ahol teljesen kilatastalan minden. Kolcsonbe kell verned maga,hogy egyaltalan az eleted elkezdd. ( Ha csak nem full gazdag szulok gyermeke vagy...)

Borzalmas az egesz itthon...

2018. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Normális, de sohasem ennyire wgyszerű. :) Majd amikor azt érzed na végre, most sinen vagyok, megy minden, na majd akkor halsz meg.
2018. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen érhető, az élet kiszámíthatatlan.. ha lesz is diplomád semmi sem garantálja hogy kapsz jól fizető melót, vagy hogy a munkahelyen jól fogod magad érezni, lehet utálni fogod a kollégáid, főnököd stb... Pénzvilág is olyan, hogy lehet nagyokat kaszálni és nagyokat bukni is. Az is lehet hogy 3 év múlva autóbalesetben halsz meg, vagy valami komolyabb betegség miatt munkaképtelen leszel. Aki boldog tud lenni, szerintem álomvilágban/illúzióban él. Realista vagy szerintem, nincs veled gond. Inkább az a baj hogy sokan felelőtlenek és hitegetik magukat meg gyakran másokat is.
2018. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Komoly ennyi a problémád??? Mindjárt száműzlek Szomáliába!
2018. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, maradj már a hülyeségeddel


Kérdező:

Én is így éltem hosszú éveken át. Minden szar volt. Aztán feladtam, most már csak pergetem a napokat egymás után. Már eljutottam oda, hogy beletörődtem mindenbe, nem érdekel már semmi. Ha majd eljutsz ide te is, akkor már nem fogsz félni semmitől, és az élet azért mindig dobja a lehetőségeket. Na, azokat meg kell ragadni.

2018. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!