Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy legszíve...

Mi az oka annak, hogy legszívesebben meghalnék?

Figyelt kérdés

Valamiért nem szeretek már élni, kb. 1-2 éve. Nem szeretem magam és boldog sem vagyok a bőrömben, úgy érzem kiégtem. A legtöbbször úgy vagyok vele, hogy nincs már miért éljek, nincs erőm új hegyeket megmászni és legjobb volna meghalni.

Más 21 éves fiú most van a fiatalkora csúcsán, imádja az életet, csajozik én meg temetési verseket olvasgatok és sírköveket nézek, hogy ez milyen jól mutatna az én síromon...



2018. nov. 1. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Depresszió. Irány a pszichológus. És ha közben szembejön veled álmaid nője, ne térj ki az útjából, a szerelem meggyógyít.
2018. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Álmaim nője nem akar eljönni, ez is nagyban hozzájárul ehhez az állapothoz.
2018. nov. 1. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
De még el fog, csak utána is kell menni, és nem szabad önbizalomhiányból eredően elszalasztani.
2018. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az is van szerencsére... méghozzá nem is kicsi. Emiatt is gondolom, hogy ennyire reménytelen a helyzet. De hát másnak sincs barátnője mégsem gondol ilyesmire.
2018. nov. 1. 14:55
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
mert csak a tested él, lelked szárnyait az egod lenyeste.
2018. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha lenne önbizalmad, nem éreznéd reménytelennek a helyzetet.
2018. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy az is van, mármint önbizalomhiány.
2018. nov. 1. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hű, ezzel azonnal orvoshoz fordulj, ők tud ám segíteni!


Meg persze pár emberi szó is kell. Figyelj a kapcsolat majd jön,ha jönnie kell, nem az a legfontosabb dolog mármint nem csak a legfőbb minden. Fontos, de annyi jó dolog van helyette, csak fel kell fedezni.

Kezd avval, hogy minden reggel keresel magadon valami pozitív dolgot legyen az testi/lelki. Minden emberben van szél, csak elő kell csalni!

2018. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az orvost egyelőre ki szeretném hagyni, sőt ahhoz nem is akarok egyáltalán fordulni. Probléma az is, hogy nem igazán van kivel megbeszéljem. Olyan barátom meg nincs akinek mindent elejétől a végéig el tudnék mondani mert nagyon bonyolult és nem is akarom ennyire kiteregetni magam senkinek.

Úgy meg nem fog eljönni a kapcsolat sem ha nem teszek semmit, mert nem merek tenni semmit annak érdekében, hogy legyen esélyem valakinél.

2018. nov. 2. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:
A pszichológus nem orvos. Pont arra való, hogy megbeszéld vele azt, amit mással nem tudsz. Ő a pénzedért cserébe heti 50 perc erejéig minden figyelmét neked szenteli.
2018. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!