Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tetszik nekem...

Miert nem tetszik nekem senki? Ezer kozul egy pasi, ha bejon. A kisugarzas a legfontosabb szamomra! Mindenkiben a hibat latom, pedig en sem vagyok bomba no meg tokeletes.

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 22:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja és többek között ez is az egyik oka, hogy nem kell nekem barátnő, nem születhet mindenki tökéletesnek sajnos...
2018. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a hozzaszolast! 😊
2018. dec. 6. 11:20
 13/20 anonim ***** válasza:
Miért, milyen számodra egy ideális férfi? Általában milyen hibát szúrsz ki másokban, amitől eltávolodsz tőlük?
2018. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A hibat csakis kizarolag a kisugarzasban latom.

Ha az nem felel meg,akkor nem tetszik.

Lehet felolem randa is,ha a kusugarzasa tetszik,akkor jo pasi :)

2018. dec. 6. 12:12
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kevés az, aki bejön. Muszáj a hibákat is figyelni, mármint olyan dolgokat, amivel nem működne a kapcsolat, mert azért nem rövid távra tervezek egy párkapcsolatot, akkor meg nem alkudhatok meg kezdetben olyan dolgokban, amik tudom, hogy hosszú távon zavarnának. Nekem már van egy kialakított életem, nem jó akárki, és nem fogok hosszan próbálkozni senkivel, annak nincs értelme.
2018. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
15: így van ha valami nem megy azt nem kell erőltetni.Vannak akik egyszerűen nem illenek egymáshoz és az az idő folyamával sem fog változni. Ez nem azr jelenti, hogy rossz emberek csak nem egymásnak valók.
2018. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A minap zártam le valakivel az ismerkedést, mert idegesített, hogy minden nap megkérdezte napközben, hogy na, hogy telik a napom. Egy másikkal meg azért, mert pár hét beszélgetés után már házasságot meg közös gyerekeket tervezgetett, egy harmadikkal meg azért, mert hazudott, és személyes találkozásnál ez kiderült egyből.

Mellesleg nő vagyok.

2018. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17: Érdekes, ezt nőktől sokat hallom, hogy hazudnak nekik a férfiak. Mikkel szoktak általában átverni, ha nem túl személyes a kérdésem? Leírhatod akár privát üzenetben is, csak kíváncsi vagyok.
2018. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
17-es: azt én se szeretm ha naponta többször is ír valaki és ugyanazokat a sablonos kérdskete teszi fel.Ez kicsit úgy jön ki mintha kontrollálni akarna vagy bizonytalan és így próbálja bebiztosítani az érdeklődést.Meg dettó zavar ha már a gyereket tervezgeti valaki pár hét múlva meg ilyesmikről beszél.Ezek a gyerekgyártó férfiak akik annyira rávannak cuppanva a gyerek témára mintha attól bármi is megváltozna az életükben ha lenne gyerekük.Utána meg rá se néznek,szabadulnának a gyerektől,mindent a feleségükre hárítanak át.Van jó néhány barátnőm akinek ilyen a férje.Az egyikük még sírt is lakodalmakban amikor a zenészek muzsikáltak és ittas állapotban volt,hogy öt év házasság után a felesége azt nem tudja megadni amire legjobban vágyik.Amúgy egy szekálódó majom az illető.Amikor meglett a gyerek hát semmiből nem vette ki a részét,ha hazért a munkából a kisfia szaladt elé akkor ki volt akadva,hogy ő még nyugodtan nem is ebédelhet mert mindig ott van a gyerek körülötte.Terülj asztalkám,mindennap friss kaja,tisztaság kellett,hogy várja.Hogy aztán azt mondhassa a feleségének,hogy semmit se csinál csak a gyerekekkel van meg a háztartást vezeti.Mintha egy férfi munkája annyival több lenne vagy annyit számítana...Jobb egyedül lenni mint ilyennel.Nem művelt vagy értelmiségi férfi.
2018. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
#10 Látom, az értőolvasással gond van. Azt mondtam, hogy a barátom nem TETSZETT. Nem tartottam csúnyának, csak átlagosnak, aki nem kifejezetten az esetem külsőre. Úgy csinálsz, mintha ez bűn lenne. Te kijelentheted, hogy nem tetszenek a duci nők és ezért az elutasításukra "kényszerülsz". (Brühühü, szegény pára...) De egy nő ne merje megemlíteni, hogy nem minden férfi az esete. Nyilvánvalóan én sem vagyok a párom álomnője. Pontosan tudom, hogy milyen típusú nőt tart ő gyönyörűnek, én minimálisan hasonlítok csak arra a típusra. Mégis engem választott, pedig lett volna esélye egy nálam csinosabb lánynál, mint ahogy nekem is udvarolt egy külsőre ízlésemnek megfelelőbb fiú. Ha megtalálod azt az embert, aki belsőre passzol hozzád, akkor onnan kezdve magasról tenni fogsz rá, hogy nem tökéletesen olyan külsőre, mint az ideálod. Éppúgy a belső kisebb hibáit is elnézed és velük együtt szereted. Ha azért sajnálod őt, mert 3 éve van egy barátnője, aki hűséges társa jóban-rosszban és boldogan telnek a napjaik a közös otthonukban, akkor csak sajnáld! Remélem, azért egyszer majd te is eljutsz odáig, hogy félre tudod tenni az előítéleteidet és akkor esélyed lesz ezt megtapasztalni. :)
2018. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!